bugün

veresim var'ı direk ifade edemediği için manalı sözlerin arkasına saklanan kızdır.
kroluktur.
http://zaytung.com/sondakika.asp?newsid=65599
ya ergen ya platonik aşık ya terkedilmiş ya da yalnızlıktan sıkılmış kızdır. ama çok var yahu bunlardan.
yaş kemale erince kendini dine veren teyzelerin evde kalınca kendini felsefeye veren versiyonlarıdır bu hatunlar.20 yıl sonraki birkaç tık öteleri "ohh allahım çok şükür bugün de doyduk" tur.hem bağyanlar hem erkişiler için bulaşılması pek tavsiye edilmez.nokta.
(bkz: facebook ta sevgilim yok mesajı veren kız)
manalıdır. güzel börek yapar.
erkek arkadaşı olsun istiyodur. bu şekilde dikkat çekmeye çalışıyordur. çaresiz eziğin biridir.
yeni bir ilişkiden çıkmıştır. en yaralı ve en savunmasız haldedir.
duygusal ergen kızdır. bide mal mal zorla beğendiriler. sanki onu 500 600 kişi beğennce başı göğe eriyo. bunlar genellikle egosu aç insanlardır.
genellikle olmayan sevgilisinden ayrılan kız tipidir.
kendiyle çelişen kızdır.
"onun tarafından dürtülmek <3" yazan gerizekalı kızdır. teallam ya.
baymıştır, bi de akrabam silsen silinmiyo engellesen engellenmiyo.
tadından yenmez melankolik bir tavrı vardır.
ergendir. ilgilenirseniz bir şeyler çıkabilir payınıza.
sözünün altına birisi sırf uyuzluk olsun diye daha manalı bir söz yazınca, o sözü anlamayan, beğenmekle yetinen, üstüne yorum yapamayan nazik kızdır.
genelde can yücelden alıntı yaparlar efenim bu varlıklar kendi facemde bizzat tanık oldum ilkokuldan arkadaş silemiyorumda ayıp olmasın diye.bunlar sonunda bi sevgili bulsalarda kurtulsak.
yalnızdır.
düşsel avuntular adlı sikimsonik sayfayı takip ediyordur kesin. sözlerin sahiplerinin nerdeyse hiçbirinin doğru olarak yansıtılmadığı sayfaya hayrandır.
sonuna da ** eklemeyi de ihmal etmeyen kızdır.
erkek versiyonları da mevcut olandır ve maalesef benim arkadaş listemde de vardır.
sürekli bir laf cambazlığı, sürekli nietzsche den özlü sözler, ben şöyleyim ben böyleyimler, daima ne insanlar gördüm üstünde elbiseleri yok modundalardır.
allah akıl fikir versindir....
dinimiz amin.
tahminen favori rengi mor olan kız ile aynı kişidir...
geleceğin demet akalın'ı olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.
allah o kızın belasını versin inşallah.
insanı hayattan soğutan kız modeli.
Hele bir de varoşsa engeli basıcan.