bugün

şimdi facebooka girin
sağ tıklayın
sayfa kaynağını görüntüleye tıklayın
ctrl f yapıp orderedfriends kelimesini aratın
onun 1 satır altında 100235246346 gibi mal mal sayılar var
o sayıları facebook.com/ dan sonrasına yapıştırın

işte 1. sayı senin profiline en çok giren kişi
2. sırada ki en çok bakan 2. kişi

edit2: veya en çok etkileşimde bulunduğun kişi. bir kaç webmaster arkadaşla konuştuk. tam emin değiliz. ikisinden biri.

edit1: yazım yanlışı.

http://imgim.com/bilekfacebook.png
an itibari ile deneyemediğim yöntemdir. umarım çalışıyordur.
(bkz: başımıza taş yağacak)
Teyzem de bana karsi bos degilmis, tesekkurler amme hizmeti.

Edit: hayra alamet degildir.
eğer ki olmuyorsa InitialChat yazarak deneyin. ilk harf büyük i olmalı.
görsel

herşey burda anlatıldığı gibidir.
Kanka gözüyle baktığım kız meğer profilimden çıkmıyormuş.*
ilginç bir uygulama.

baktım sırayla; kuzenimin eşi çok sevdiğim insan profilimden çıkmıyormuş. 19 yaşında ki ergen yeğenim profilimde yatıp kalkıyormuş. bursada ikamet etmekte olan yıllardır görüşmediğim bir kız arkadaşım bana halleniyormuş.

bu gün bunu öğrendim.
acaba ne kadar zamandır bakılanlar lan bunlar? tüm zamanlarsa amcam bana yazıyor amk.
Doğruysa şayet, listemin başındaki arkadaşa "tribini sikeyim" mesajı atmama sebep olacak durumdur. Listenin ikincisi, üçüncüsü- gerisi ise oldukça ürkütücüdür.

--spoiler--
Birisi yalan la o inanmayın desin. Döndürmesin oralardan.
--spoiler--
deneyenlerden sorunuz *
asli astari varmi bilinmeyen hede.
lan paso erkekler bakmış, o saçı uzatmayacaktım demek ki aga.
kafa karıştıran uygulama

1- karışık olarak arkadaş listemizi mi gösteriyor
2- en çok paylaşım yapanları mı gösteriyor...
3- arkadaş listemizde olmayanları görebileceğimiz bir uygulama yok mu (eski sevgililerimiz bakıyor mu baksak)

en çok 2. de takıldığım durumdur.
arkadaş sayısı az olan bir kişi olarak söylüyorum ki denedim...ve nedense en çok paylaşım yapıp duran ilk 3 kişi en önde çıktı ve en sonlarda da hiç paylaşım yapmayanlar çıktı bilginize.
Başkasının profiline girenleri öğrenmek isterdim.
Çalışıp çalışmadığına emin olamadığım uygulama,zira yeni ilişkiye başlayan üniden bir kız arkadaşım en çok sayfama girip bakan olarak gözüküyor.

ikinci olarak da abim çıktı.
benim profile kimse bakmıyor galiba.

edit: resimde bahsettiğin bölümü buldum fakat o bölüm en son chat yaptığın kişileri gösteriyor kanımca.
Eski sevgili eklentisi olsa süper olacak uygulamadır ayrıca.
orderedfriends kelimesinin bende çıkmadığı uygulama.
orderedfriends çıkmıyorsa ilk entrydeki resme dikkatli bakın.
lan yemin ediyorum doğruysa katil olacağım kesindir. denedim, ilk sırada hayatımın en romantik şekliyle açıldığım, sonrasında umarsızca reddedildiğim bağyan var. nedir bu şimdi birileri bana ümit mi veriyor.
itibar edilmemesi gereken uygulamadır, tecrübeli webmaster olmasam söylemem bunları, uygulama bir etkileşimde bulunduğun, profiline baktığın, doğrudan olmasada dolaylı olarak aynı çevreden arkadaşlarının olduğu kişileri gösteriyor, yoksa bi sike yaradığı yok, tecrübeyle sabittir.
(bkz: sazan avi)

yapılan işlemler sonrası erişilen liste en çok profilimizi ziyaret edenlerin listesi değildir. etkileşimde bulunduğumuz kişilerin azalan şekilde sıralandığı listedir.
Söz konusu duruma karşı profesyonel bir bilgi sahibi değilim fakat;

şahsımın facebook hesabında bahsedildiği gibi etkileşimde bulunan kişilerin listesi olsa da mantıklı bir sırada ilerlemiyor benim hesapta.

Benim en çok etiketlendiğim,sayfalarca muhabbet ettiğim 15 senelik dostum listede ilk 10da bile çıkmadı,dün sabaha kadar dertleştiğim kız arkadaşım da 5. sırada çıktı mesela.

Hiç konuşmadığım ortak sadece tek resmimizin bulunduğu ve başkasıyla çıkan bir kız arkadaşım da ilk sırada çıktı ki kızın ne adı ne soyadı A harfiyle başlamıyor.

Dünya ahiret kardeşim olsun o kız ama bana mantıklı bir açıklama getirin lan.!!!1111.

güncel edit:Eski sevgilimle kalan tek ortak arkadaşımız da aynı listede 4. çıktı,çaktırmadan benim profilimi mi kontrol ettiriyor lan acaba?!!
ilk üçte en yakın arkadaşlarım ve kuzenim var. bir atraksiyon yok.