bugün

yorum yapamadığım başlıktır.

Kaynak: http://www.kizlarsoruyor....dan-alip-enjektorle-icime
tüp bebek uygulamasını tüp kullanmadan yapmıştır.
Hamile kalırsa, kocası tarafından ben kondom takıyordum kimden ulan bu piç diye pıçaklanacaktır.
Eskaza hamile kalırsa kocasının iradesini ve haklarını elinden alacak olan kadındır. Adam çocuk için hazır değil demek ki amk belki psikolojik olarak belki ekonomik olarak.

Bir ihtimal adam ben korundum bu çocuk kimden oldu diyerek dövebilir, öldürebilir bile kadını.
"ananı sikeyim bu ne?!" tepkisi verdiren kadındır.

"ikna" kabiliyeti yok, yaratıcılığa yürümüş. mantıklı lan.
spetmlerin içinden Q yüksek olanları seçip içine mi boşaltaçakmış.
başımıza taş yağacak taş.
Gözleri çocuğa susamış, küçük beyinli kadındır.
Sonuç odaklı düşünen insandır.
Doğuma gidilen yolda geçirilen zevk gereksizdir.
error mk.
işe yaramaz.
bence kadın vejeteryan.
(bkz: ekşi den arak başlık) işte bu yüzden olduğumuz yerde sayıyoruz amına koyim.
Geri zekalılıktır.

Sperm hücrelerinin dış ortamda canlı kalamadığını tahmin etmek için ordinaryus olmaya ya da herhangi bir yerden açıp okumaya gerek yok. Kuş kadar beyin yeter bunu ön görmeye.

Hücre lan o hücre. 1.90 boyunda değil. Adonisi falanda yok. Dayanıksız Minnak bişey. Ölür hemen.

Açtım üşenmedim okudum. Neymiş eşim çocuk yapmak istemiyor. Ben çok istiyorum. Eşimden gizli prezervatifte kalan spermleri şırıngayla çekip içime boşalttım. Sizce hamile kalır mıyım diye sormuş.

Oldu o zaman iki tüpte buzluğa koy seneye de çocuk yaparsın mına koim.

Evlilik programları, nigar kanlı, bu tarz benim, o stil senin, öbür stil ebemin, Survivor falan izleye izleye beyinleri koşarak uzaklaşan bir millet haline geldik. Allah sonumuzu hayır etsin...

Bu arada Son ödül oyununu ünlüler mi kazandı gönüllüler mi bilen varsa söyleyebilir mi?
Site ne ki yazanlar ne olsun.
(bkz: mal beyanı)
Pis kadındır. Eşi çocuk istemediğini açıkça belirtmiş o napıyor? Gizli gizli hamile kalmaya çalışıyor.

Bazı insanlar bencillikte level atlamış. Bir de evlenmek için hamile kalan iğrenç bir güruh var ! Azalarak bitin. Sonra eşim beni sevmiyor , yok aldatılıyorum. E sen adamı mecbur bırakırsan elbette seni istemediğini düşünecek. Belki bıraksanız erkekler çocuk ya da evlilik isteyecek. Gerçi erkek olsam böyle gerizekalı kadından çocuk yapmazdım. Evlenmezdim de.
çocuk sahibi olmak için çeşitli yöntemlere başvurmuş kadındır. hamile kalamıyorsa hamile bırakırız yani. açık ve net.
ilişkiye girmeden önce kocasının kullanacağı prezarvatifin ucuna çok ufak bir delik açsa daha başarılı olacak bir kadındır. Neyse şimdi fikir vermiş olmayayım.
Sap erkeklerle sevişmek varken kendini sevmeyen bir adamdan çocuk Peydahlamaya çalışan ezik bir kahpedir.
evet abazalara özgü cevaplar gelmiş bence bu kadının kendine özgü fantezisi saygı duymak lazım.
kadının şerrinden hep korkmuşumdur yapanı var mıdır? vardır.
akıllara Andre Agassi olayını getirir. kadın biri kendisine oral sex yapmıştır ve kadın hamile kalmıştır. abimiz nafakayı ödemektedir.