bugün

hadi lan delikanlı ipneler söyleyin bakalım adam gibi. kendiniz hastasınız diye herkesin hasta olmasını istemek değil de nedir bu?
Kız daha iyidir kaldıysa.

Erkek erkeğe ne oğlum ya.

lezbiyen bile daha güzel itici durmuyor.

Şu gezenadam haklı.

Gerçekten hani benimde hislerim söndü buna karşı
düşük libido var kaç gündür.

ibneleşmeyin bence..

Hadi elde olsa biseksüel olsa daha iyi..

2 erkek 1 kadın.

Mesela hani işte..

lgbt hastalık olarak görmüyordum bir süre o yüzden..
Seçimden sonra çok ön planda oldu bu konular.
Ama 3 ay söndü gitti..

En çok temmuzda pişman oldum bir hata yapmışım gibi.

Her sene aynı hissi yaşardım alışkanlık olmuş.
Ama 2 taraflı bu konuda beynim biri ittiriyor diğeri ittiriyor gibi oluyor..
Bir kaç gündür böyle arafta bırakıyor
yaşanan deja vular gördüğüm garip rüyalar ile birlikte.

Neyse şu 2023ün ağustosunda karışıktım.

Garip bir sene.

Ama ilginç tarafı 2023 un takviminin
2017 takvimi ile aynı olması.

Belkide kafam çok 2022 de kaldı bilemiyorum aq ya.

öyle olmamı bekliyordum belkide.

Şu ağustos bitince eylülde arafa gömülürüm diye korkuyorum hiç bitmesin istediğimdendir alışkanlıklar.

Her şeyin daha iyi olduğunu hayal etmeyi bıraktım..

Yılbaşında daha iyi olacağını hissedip 1 ocakta sonra yine bir şeyleri salıp geç kalıp böyle istemedim bu yılı aynı hataları tekrarlıyorum.
Sıktı daraltıyor artık rahat değilim.
(bkz: madem ben hastayım herkes hasta olsun sendromu)
cevabı '' eşcinsellik bir suç değil özgür bir cinsel yönelimdir ve kimse karışamaz '' olan soru. bazı şeyleri aşmak gerekiyor. yoksa batıya doğru bilet aramaya başlamak lazım...
düşünsenize aslan gibi bir evlat yetiştirdiniz, yıllar sonra geliyor baba anne ben gey oldum.
lan arkadaş insan yıkılır be. eşcinsellik bir hastalıktır lütfen normalleştirmeyiniz bunun inançla veya başka bir şeyle alakası yok. allah iki tane cinsiyet yaratmış siz arayı bir türlü bulmak ve kabullenmek istemiyorsunuz. ne alaka amk doğu veya batıyla bunun.
tamam gey kardeşim en çok sen geysin. göt senin delik senin tepe tepe çatlat. allah götüne zeval vermesin hastalık kapmayasın. selamlar.
yok gey kardeşim iki çocuk babası hetero ve evli bir adamım. 40 küsür yaşıma kadar bu göte sik girmedi daha da girmez merak etme.
görsel
Biseksüel olmasını..belki.

Ama kendi bilir.
Her birey çocuğu da kendisi gibi olsun ister. Çocuğun doğruları kendi doğruları ile örtüşsün ister. Bu bir şey değil. Amerika'da normal evli çocuklu çiftler çocukları en iyi trans olsun diye uğraşıyorlar. Çocukları karşı cins olarak yetiştirip hormon takviyesi almasını sağlıyorlar ve sonra cinsiyet değiştirme ameliyatı yaptırıyorlar. Resmen insanlar üzerinde deneyler yapılıyor. Çocukları daha ergenliğe girmeden kafalarına göre dönüştürmeye çalışıyorlar. Bu bildiğin çocuk istismarı ancak herhangi bir yaptırım yok.
çocuğumun mutlu olmasını ve hayatında tercihlerini bilerek ve isteyerek yapmasını isterim. gay mi heteroseksüel mi olacağını, dini inancı olup olmayacağını, kimlik olarak kendini nasıl tarif edeceğini, ideolojik siyasi düşüncesinin ne olacağına çocuğum karar verir.

rahmetli babam bana "bir şeyden eminim. ben ölünce bana küfür edemeyeceksin" demişti. iyi kötü olanı (kendisinin ve toplumun değer yargısına göre) göstermiş, elinden geldiği kadar beni yetiştirmiş bana imkanlar sağlamıştı. tercihlerimi (din dil ırk ahlak etik vb değerler, cinsel kimlik/tercihler) bana bırakmıştı.

daha da amiyane bir tabir ile "ibnelik göt diktirmekle olmaz" delikanlılık erkeklik adamlık da "sadece kadın dikmekle olmaz" pantolon giymekle erkek olunmaz, etek giymekle kadın olunmaz. vajina veya penis sahibi olmak size bir değer veremez, sizi insan yapamaz. ne ibneler var ki hayatında hiç eşcinsel ilişki yaşamamış ve eşcinsel karşıtı olup delikanlılık adamlık erkeklik çamur olup üzerine sıçrasa leke yapmayack kişiler var.
Böyle bir ülkede istemeyebilir belki. Yaşadığı zorbalıklar yüzünden empati duygusu çok gelişmiş olur çünkü. Aynı şeyleri yaşamasını istemeyebilir.
konuyu çekirdek çitleyip izleyen biri olarak yorum yapmak üzerime düşmez, çitlemeye devam.