bugün

62 bölüm izledik ve tek bir sonuç çıkardım: cengiz atay tam bir orospu çocuğudur.
63. bölüm fragmanı yayınlanmış dizidir. fragmanın ilk 2 saniyesinde kenan imirzalıoğlu'nun devlet bahçeli gibi konuşma yaptığını falan sandım. *
http://www.youtube.com/watch?v=mxj3m-mvxo8
--spoiler--
kenan'ın karşı saldırısı dışında yine bir bok anlamadım. zaten 62. bölüm sonunda belli olmuştu kenan'ın karşı saldırı yapacağı.
yani o değilde, can göründü can *
--spoiler--
63. bölüm fragmanında gördüğümüz kadarıyla temmuz hem bade'ye hem can'a yakınlaşmış ve ağzından çıkan cümle 'son işim olacak'. temmuz'un son bölümü olacak.
saçma da olsa bir teorimin olduğu dizi. şöyle ki; can'ın ölmesi ezel ve eyşan'ı tekrar bir araya getirebilir. zira eyşan kenan'dan iyice nefret eder ve ezel, tüm yakınlarını kaybetmiş olan eyşan'a acır.* kenan'dan da kurtulunca hadi bir tane daha yapalım der ezel. al sana mutlu son.

hatta iyice uçayım; dizinin final bölümü 3 yıl sonra diye başlasa ve ezel ile eyşan göl kenarındaki evlerinde tam bir aile saadeti içinde yaşasa. ezel 3 yaşındaki küçük oğlu ile balık tutmaya gitse...
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı kimseler)
dizinin yavaş yavaş sonu gelmektedir. sonu bir ezel klasiği olarak kimsenin tahmin edemediği şekilde bitecektir.Böylesine kaliteli bir dizinin aramızdan ayrılmasına üzülmek gerekir.
63. bölümü 62. bölümü kadar kaliteli olursa sevinçten ağlayacağım dizi olacaktır. ama sanmıyorum ki olsun. keşke olsa.
bu bölüm kimin gideceği anlaşılmıştır. inşallah yarıda kesmezler.

"sıradaki ben değilim ali abi, teker teker dedim onlara. sırada, temmuz var."
temmuz'un örümcek adam hayranı olduğunu öğrendiğimiz dizidir. ayrıca çok da titiz.
temmuz evde iki kişi yaşıyor converse koleksiyonu var ve patik giyiyor. bu şimdi mi denir la.
ali abi:

--spoiler--
bunlar ne paranla mı döveceksin herifi

insaniyetini sikiyim
--spoiler--
(bkz: temmuz kocaoğlu)
her bölümü sinemada film olarak gösterilebilecek dizidir.
63. bölümü de çok tembolu geçen dizidir. azad-ezel ve mahallede cengiz-temmuz sahneleri kaliteli olmuş. bakalım neler olacak.
bizleri mayıs isimli bir karakterle karşılaştıracak dizidir. büyük ihtimal temmuz'un kardeşi olabilir.
temmuz ve sekiz'den sonra mayıs'imiz da oldu tam oldu dizisi.
Sırf ramiz dayı oynadığı için izlenen* dizi olup dayı öldükten sonra izlemeye gerek duymadığım dizidir!
ezel vurulduğunda aklım çıktı lan ama can yeleği varmış çok şükür.
reklamlardan gına getiren dizidir.
--spoiler--
ramiz dayı ölmemiş
--spoiler--
çok ilginç ilerlemeye başladı ilk bölümleri gibi. aslında ezel ismide pek yakışmıo sanki kenan'a. (bkz: swh)
--spoiler--
aslında ezel'de ölmemiş.
--spoiler--
yüzüğü ve arkadaşlarını kurtarmak için uçurumdan aşağıya ejdarha ile savaşarak öldüğünü zannetiğimiz "gri gandolf'un" gün batımında "beyaz gandolf" olarak geri dönüşü gibi bir dönüş bekliyorum Ramiz dayı'dan.
--spoiler--
ezel de ramiz de ölmüş. aslında kenan şizofren.
--spoiler--
--spoiler--
aslında mustafa eskici ölmüş
--spoiler--
--spoiler--
atv allah belanı versin
--spoiler--