bugün

namus, sadakat ve sevgi dolu olmalı.
Zeka, sadakat, ar/namus.
para olmalı (benden zenginse üstün olsun ki hayatını garantilemek istemiyordur benimle parasında gözüm yok sözleşmede yaparım yani benden 500 lira fazla alsın yeter ) karakter (kültür ve erdem) not: 3.yü düşünürken baya duraksadım ama aklıma geldi uyum (fiziksel olarak benim ayarımda suratı güzel olmalı birazda zerafet)
not: bu kriterlerle nah evlenirim.
no2:evlenirsem editliyeceğim
ilik gibi olması.
tek çocuk olması.
zengin olması(ne o benden yesin ne ben ondan, bir olup kölelik kuralım)
(bkz: çekiç)
(bkz: örs)
(bkz: üzengi)
atarsız ve ağırbaşlı
dışarıya az süslü sana çok süslü
entel değil kültüre geleneklere önem veren.

(bkz: varsa bi dal alırım)
Akciğer.
Soluk borusu.
Nefes.

Beklentiyi düşük tutmak lazım.
Anladığım kadarıyla;
Bekaret
Bekaret
Bekaret.
Oral yapmaktan ağzı, anal yapmaktan götü folloş olmuş olabilir. Ama bekaret mühim.
humanist olsun, hoşgörülü olsun,bilinçli olsun.
sadakat, saygı ve sevgi, hamaratlık.
seksi olmalı

güzel olmalı

saçları önüne düşmeli...
pembe nufüs cüzdanı olsun yeter.
sadakat
onur
kişilik.
Bakire olmasin efenim. Ben bakir miyim ki bakire kız ariyorum? Bencil dusunmeyelm.
Yalan söylemesin, biraz genel kültürü olsun, azcıkta eli yüzü düzgün olsun yeterli.
1-) ilim.
2-) irfan.
3-) edep.
içi güzel
dışı güzel
ailesi güzel
olması gerekir.
sevgi
sadakat
meme.(90)
Dürüst olması
Anlayışlı olması
Utanma duygusu barındırması.
1-evlenilmeyecek kızlarla aynı özelliklere sahip olması.
2-evlenilmeyecek kızlarla aynı özelliklere sahip olması.
3-evlenilmeyecek kızlarla aynı özelliklere sahip olması.

edit: yani ayrım yapmayın.
Sadık seksi sevecen.
bekarete ne kadar çok takılmışsınız lan. sanki biz bakiriz. o da illa ki ilişkiler yaşamış olacaktır. benim için en önemliler en az benim onu sevdiğim kadar sevmesi, dürüst olması bir de güzel olması. ( tabii ki güzel olması da var, sonuçta ruhlar aleminde yaşamıyoruz.)
Eğlence; birlikte gülüp eğlenebilelim, sıkılmadan vakit geçirebilelim o kadar çok eğlenelim ki aklımıza aşkı doruğa çıkarmak gelmesin.
sevgi; sevmeli sizi, sizin onu sevdiğiniz kadar. Ne eksik ne fazla. Gözlerinden anlaşılmalı yokluğunuzun sağladığı renksizlik. Ne az sevip sevginize layık olamayacak kadar sıkılmalı ne de çok sevip bu sevgi altında ezileceğinizi hatırlamamalı.
sadakat; saygı duymalı ona duyduğunuz sevgiye, dünyasi siz olmali sizinki de o. Başka tanrı yoksa başka sevebileceği-bu potansiyeli taşıyan biri olmamalı. Olurda sıkılırsa vazgeçmemeli hayatın diğer tarafına şans vermemeli saygı duymalı tekliğe ilk kez bu kadar sevilmeye , sevmeye.
Bakire olmalı.
ak partili olmalı.
alevi olmamalı.
sadakat,vicdan,zeka