bugün

2. El , orospu vs sıfatı koyan herkesin umarım annesi babasından boşanir ve bu kategoriye dahil olur.
genelde erkeklerin ilgisini daha çok çeken kadındır. gerek tecrübesi gerek durumu onlari daha çekici kılar.
Eski aşıklının eline düşmez. Çünkü eski aşıklı aradığını bulmuştur.

Şahsen eskiden aşık olduğum biri öyle ya da böyle bir bu duruma düşer ve etrafta hala aranan bir insansam; tınlamam ve hatta ego tatmini bile yaparım...

yesin yarraaa...
rahat etmiş kadındır.

boşanınca rezil olan erkek çok gördüm de kadının resmen hayatı kurtuluyor be.
Sözlükteki yobazları, yontulmamışları gösteren kadındır. Ayıp lan, hiç mi yakınınız da mutsuz evlilik yok hepiniz mi mutlu aile çocuklarısınız! Bence başka bir şey çocuğusunuz ki 2. el kadındır yorumu yapıyorsunuz. Kaliteli troll güldürür, siz mide bulandırıyorsunuz.
Bir de evlenip boşanmış ne lan amk, evlenmeden boşanılır mı? Boşalırken başlık açanların ürünü başlıktır.
Bazılarının ağzına fena sıçmış kadındır.
bakireliğini kaybetmiş kadındır.evet
Cesur kadındır. Erkeğim para getirsin, bir evim olsun düşüncesinden uzaklaşıp tüm tepki ve zorluklara rağmen yeni bir hayat kurmuştur, saygı duyulası kadındır.

bu tip kadınları evli bir çok kadın çok fazla eleştirir. kolundaki tüyü alamaz, onunla vedalaşamaz daha ama boşanmış kadının yapmış olduğu cesur eylemi eleştirir durur. kadın olsaydı kocasını dizginlerdi, otururdu vır vır öter durur. bu tür bir konuşmaya denk geldim bir ortamda. kadın bir çok zorluk yaşamış, şiddet görmüş ve en sonunda bebeği ile yeni bir hayat kurmak için o kararı vermişti. daha yeni evli ve cinsel organı elinde gezen diğer kadında lafı kendi mükemmel kadınlığına getirerek olayı nefretle kınamıştı.

çok geçmeden kocası başka birine aşık olup boşanma davası açtı, boşanmış olan ve onun bir çok hakaretine maruz kalan kadın ile destek amacı olmak için gidip kocasını elinde tutamadığından bahsederek kötü gün dostu olmadığımızı gösterdik.

şimdi sizler bu kadınları eleştiriyorsunuz ya kızlarınızda bir gün boşanacak ya da anneniz, kız kardeşiniz belki de siz. bu tür büyük konuşmaların cezasını çekmeden ölmez insan. boşanmış kadın orospudur diyen dayımın kızının boşanıp gelmesi gibi şeyler hep gerçekleşir.

bir kadın kolay kolay yuvasını dağıtmaz, düzenini bozmaz. kadın yanında yatan adama bağlıdır, bağımlıdır, onu çok fazla sever. bir şeyler yaşamasa duruşmalara gidip özelini kalabalıklar içinde anlatmaz..

diğer konu boşanmayı en çok dindarlar eleştirir, kadını lanetler. peygamberinin hayatını eleştirir fark etmez aslında. eleştirmemek lazım, bu tür sözler sıkıntıya sokar insanı.
Evlenmeden boşanan kadın var mı ki? Diye düşündürmüş kadın kişisidir.
yeniden evlenmesinde sakınca olmayan kadındır.

bir tanıdığımın eski eşi olan bayan 2 yaşındaki çocuğunun 2 kattan düşüp ölümüne tanık olmuş. sonra da tanıdığıma, "seni gördükçe çocuğumu hatırlıyorum" diyerek boşanmışlar. azıcık insaniyet yahu...
evlenmeden boşanan kadından beterdir. allah belasını versin efenim bu kadınların. azalarak tükensinler.
(bkz: dul karı)
evlendiği gibi boşanmasını da yapması en doğal olan kadındır.

erkek boşanırken sıkıntı yokta kadın boşanınca niye bu kadar gerildiniz. sonuçta evlenen erkekte eskisi gibi değil, nedir bu kadar kadın üstünden boş laf sesleri.

işinize bakın kardeşim, ben seversem dul da alırım kızda, mevzu onu senin sindirmen sikmişim milleti, ben yatacam lan karıyla milletin ne haddine.

artık mevzunun düşünce de fikirlerde beyinde bittiğini anlayın, eğer düşünebileceğiniz beyniniz varsa.
dulduruyordur.
yok orospuymuş da bilmem ne pezevenge herkes orospu tabi.
ikinci evliliğimi yaparken tercih edeceğim gruba dahildir. zira iyi bir kocanın kıymetini bilme ve buna göre davranma ihtimali yüksektir.
mantıklı nedenlere dayanan bir ayrılış ise kendine güveni olan kadındır. çocuklarım için dayanıyorum falan deyip de kendi güvensizliğini örtmeye çalışan bir çok kadın var ama o çocuğa sormak lazım bir de o yarım yamalak muhabbetlerin döndüğü, kıçıkırık olayların büyütülüp memleket meselesiymiş gibi tartışıldığı ailenin bütünlüğünü istiyor mu diye. elinden geleni yamasına rağmen hak ettiği özeni, sevgiyi hadi onları geçtim saygıyı görmüyorsa kaçınılmaz sondur.
sayilari her gecen gün artmakla birlikte.. nah buraya da yazıyorum 5 yıl içinde sayılarında çook çok büyük bir patlama yaşanacaktır.
Genelde orospu ya da hemen yatağa girecek gözüyle bakılan kadındır. Zordur hayata tutunması. Hele de çocukları varsa ve çalışmak zorundaysa vay haline. kenar mahallelerde işi daha da zordur. götünde gezer bazı ipneler. verse de vermese de orospudur.
Evlenip boşanmış erkeğin aynısıdır. Evlenmek kadar doğal başka bir karar vermiştir. Evlenmeden önceki kadar dinamik, toz pembe bir bakış sahibi olmasa da hatalarından çıkaracağı derslerle hayat karşısında mücadelesini sürdürür.

ikinci ele düşmüş?, kocasının bir kenara ayırdığı?, bir şeyler yemiş? gibi hastalıklı düşüncelerle de mücadele edecek; Böyle cahil yaratıklar, haysiyetsiz köpekler karşısında yılmamak için var gücüyle çalışacaktır.
Türkiye'de Boşanmış Kadın Olmanın En Güzel Örneği: Nazım Hikmet'in Cesur Annesi

https://seyler.eksisozluk...zim-hikmetin-cesur-annesi
Kocası da evlenip boşanmış erkektir.
Torunlarının da dedesi nenesi ayrılmış oluyor bu durumda.