bugün

öncelikle nefes alıp versin.

onu bir cebe koyalım.

sonra...

ee pardon yanlış başlık.
yalan konuşmasın dürüst olsun cebinde 5 kuruş parası olmasın size yeterde artar bile.
biz bunları yaparken siz napiyo olcaksınız? ben söyleyim; muhtemelen zengin piçlerinden birileriyle yazışıyo, flört ediyo olacaksınız. bakmayın biz erkeklerin adı çıkmış amk.
evde kalır bu dediğimin başlığı.

"Ilk once kadina kadin gibi davranmayi bilecek..
Yardimsever, cocuklari seven olacak ve tabiki eşini de sevmesi lazim"

canım yeah şu mantığa bak. eşini de sevmesi lazım he mi? *
Sevgi, saygı, sadakât mutlaka olmalı. Gerisi olmasa da olur.
Edit: Para bir özellik değildir.
Kadınına Allahın emaneti olarak bakmasıdır. Zaten buna güzel ahlaktan tutun, sadakat, ilgi vb herşey ama herşey giriyor. Zaten günümüz evliliklerinin iyi olan insanının pişman olup evliliği mutsuz geçmesinin nedeni de bu degilmi. Allahın emaneti olarak değilde cinsel ihtiyaçlarını karşılaması üzerine sanki kendine eş alıyorlar. Ve bu Allahın emaneti şuuru bugün neredeyse çok ama çok az insanda var ve diğer evliliklerin kalitesini çevrenizden görebilir ve düşünebilirsiniz.
Sevgili olunacak erkekle her zaman zıt özelliktedir.

Piç erkekle çıkıp efendi erkeği evlenmeye ayırırlar. Sonra o yalnız bıraktıkları erkekleri nerdeler diye ararlar. Köta kadınlardan önce bulmaları zordur.
erkek olması.
Şu anda evli olmaması.
penisli olması ?
Benim gibi olması yeterlidir yine övdürttün kendimi ya yapmıyıcam diyorum yaptırıyosunuz.
öncelikle adam olmalıdır.
iyi olmalıdır. Ahlakı karakteri çok önemlidir. iyi insan azaldı hem erkek hem bayanlar arasında.
zengin olsun gerisini ben hallederim. 45 yaşımdayım. hiç evlenmedim taliplerimi bekliyorum.
Ellerini kullanmayı bilmelidir.*
daha önce evlenmemiş olmalıdır.
Evlenilecek erkek (kendimi anlatıyorum ) ;
-Yakışıklı
-iyi kişilik
-Arabalara meraklı
-Kaslı
-Ve Sporcu olmalıdır .
Uzun boylu, karizmatik, buğday tenli,
Çok güzel sakallara sahip olan, aynı zamanda Mardinli olmalıdır.
sözüne sadık olmalıdır.
evlenmek isteyen bir bey olmalıdır. Hoppa olmamalıdır.
insanı insan yapan edeptir tlgclbnin kulakları çınlasın neyse edep olmadan hiçbişey olmaz en azından orası kesin.
1- bekar olmali.
2- işi olmali
3- sorumluluk sahibi olmali
4- güvenilir olmali
5- güleryüzlü olmali
6- çocukları sevmeli
7- anlayisli olmali

Son olarak da size aşık olmali. Bu en onemlisiydi.
görsel
Benim gibi yağşuklu.
zengin olmalı.
bu sorunun muhatabı kadınlar olduğu halde ilginçtir ki şahsen hiçbir kadının bu konudaki beyanına güvenmem arkadaş. ağızları kendilerinde değil gibi konuşurlar genelde.

o yüzden evlenilecek erkek nasıl olmalıdır merak ediyosanız gençler, cevap basit. babanıza bakınız.