bir takım güncellemelerden sonra ikisi de evimde var. air fryer neyse de robot süpürge benim kurtarıcım oldu. özellikle çalışan kadınlar için bulunmaz nimet. tabi ki çekim gücü bizim alışık olduğumuz motorlu süpürgeler kadar iyi değil ama kılı, tüyü, saçı, tozu gayet güzel süpürüyor. önemli artılarından biriyse uygulama ile uzaktan çalıştırılabiliyor oluşu, tertemiz bir eve gitmek bence mükemmel.
çalışan beyaz yakalı bir erkeğim ve airfrayerim var, aifryer 15 dakikada çıtır çıtır sıfır yağlı patates ve 30 dakikada tavuk,balık yada sebze yemeği yapıyorum bence evli olmayan bir erkek için olmazsa olmaz. robot süpürge bence çokta gerekli değil.
çok istendi eve airfrey aldık. Abi fırın gibi pişirmiyor yakıyor. kurutuyor. ikide birde durdurup çevirmen lazım. patetesleri ıslatıp üzerine yağ dökmen gerekli. yoksa ya kurutuyor kavuruyor yada çiğ bırakıyor. videoları da seyrettim. patlıcan kabak biber domates her türlü uğraşmana rağmen çiğ kalıyor. bi tek tavuk idare eder. börek de fena değil, onda da 20 + 20 iki kademede her 20 dk bir alt üst yaparsan anca. bilmiyorum, hiç beğenmedim. klasik 4 lü ocaküstü tavada pişen kızartmanın veya normal fırını geç, gözünü sevdiğim davlumbaz eski tip fırın da bile bundan en az 10 kat daha iyi pişirir..
royall aslında airfrey espirisi donmuş gıdaları yağsız olarak pişirebilmesi, mesela nugget çok severim, yağda yapınca çok yağ çekiyor ama airfrayerde çıtır ve gayet yağsız olarak güzel oluyor, ben genelde sebze ve yavuk yemeklerini Fırın Torbası ile yapıyorum içine yağını falan koyuyorum, o zaman iyi oluyor.
Air fryer adam da bu robot sübürgeyi 50 metreye kurup çalıştırıp hareketli hedef yapma fikri çık aklımdan! He sübürge! Fikri bile heyacanlandırdı. itiraf et seni de heyecanlandırdı!
Çalışan bi beyaz yakalı olarak evimde ikisi de yok, sokmam da evime, gereksiz.
ikisi de yok. gereksiz.
gidip en iyi airfryerı aldık. ben istemedim almayı çünkü bunun da işe yaramaz olacağını biliyordum sadece ama sadece bir reklam tuzağı olduğunu kanıtlamak için eşek gibi para verip aldık. donmuş yiyeceklerden alıp yemeyi seviyorsanız onlarda çok mantıklı oluyor gerçekten, onları iyi yapıyor. onun haricinde asla ama asla hiçbir şey lezzetli olmuyor 1 yıldır her şeyi denedim.

robot süpürge almadık ama evimizde birkaç süpürge var. halı ve koltuklar için, küçük parçalar için, daha küçük parçalar için... geçende kuşun yemi döküldü bir avuç saçıldı etrafa. elime makineyi aldım ama bizdeki makineler kuş yemini çekemezmiş. allah belamı versin irili ufaklı samsung ve dyson olmak üzere 3 süpürge var evde ama ben kuş yemini manuel olarak temizledim. her ürün için ayrı süpürge alalım mı bir de? böyle böyle kafayı yiyorum işte.
Benim evde de yok, almaya hevesim de yok.

Çamaşır kurutma makinem yok, asıl bunu istiyorum.
vurdurmuyordur !..
Süpürge dediğin ele gelecek, emiş gücünü bilekte hisseceksin. Haylıya bütünleşecek ve o bütünlüğü yöneteceksin. Robotun falan hiç keyfi yok.
ikisi de yok. Her çıkan şeye sazan gibi atlamıyorum. Sadece annemin hastalığından sonra güzel bir robot süpürge almayı düşündüm araştırdım evde internet olmadığı için kapılardan çıkar dediler vazgeçtim.
Evet ben. Tık tok da hiç indirmedim. Estetik de yaptırmadım. * yaa ama biz bunu geçen arkadaşlarla konuştuk başlığı görmek güldürdü. Ankastre fırınım var işimi gören süpürgem de var gereksiz benim için.
Hiçbirimizde yokmuş *
bende de yok.
en sevmediğim şey tezgahta milyon tane alet edevat olması, zaten sağlıklı olup olmadığı da tartışma konusu.
robot süpürge de evime uygun değil, olsaydı düşünürdüm.