bugün

hayır diyen bir seçmen olarak evetçi seçmenlere şahsım ve diğer hayırcılar adına verebileceğim teminat.
herkesin karısı, kızı, annesi, bacısı, teyzesi, halası bizim namusumuzdur.
kadınlara saygımız sonsuzdur.
kimse merak etmesin.
çünkü biz orospu çocuğu değiliz.
çünkü biz haramzade değiliz.

not: modern dünyada elbet kadınların bizlerin korumasına, kollamasına ihtiyacı yoktur. beni yanlış anlamasınlar.
benim lafım kadınları "mal ve ganimet" olarak gören ve kendi inisiyatiflerine alabileceklerini zanneden zavallılara.
koca yürekli tengir budun kardeşimin kindar organizmalara yaptığı duyurudur.

hak da ortada, batıl da ortada, firavun da ortada, musa da ortada, firavuna uyanlar da ortada, musa'ya uyanlar da...

hak, mümkün değil ki kinin, azgınlığın, bir münafıklık alameti olan düşmanlıkta ileri gitmenin olduğu tarafta olmaz, olamaz...

http://www.kuranmeali.org...urani_kerim_mealleri.aspx
(bkz: allah ile kandırmak)
normal insana hasret kalınan bugünlerde, oldukça normal olmasına rağmen alkışladığımız beyanat.

malum iktidarın döneminde nasıl ahlaksız bir topluma dönüştüğümüzü bir kez daha hatırlatıp, üzmüştür.
helal olsun sana koca yürekli tengir budun. şimdi onlar düşünsün. -düşünemedi.
görsel
hiç kimsenin karısı kızı kimseye helal falan olmadığından, doğru bi söylemdir. "bize helaldir" diyen şahıs bi kere kadınları öyle bi aşağılamaktadır ki, ben

bu şahsın karısı olsam ona derhal boşanma davası açarım. derim ki "ben domates, patlıcan falan mıyım amk, de birisi bize helal diyince yüzlerce kişi üstümden geçme hakkına sahip olacak?"

bu tür söylemler beyinsiz, ahlaksız insanlık evrimini tamamlayamamış zavallıların söylemidir. herkes böyle diildir. olmadıklarını ümit ediyorum.

o yüzden bunları önemsememek, bu tür kişilere sadece acımak gerekir.
ne kadar saçma bir söylem yahu.

kardeş, nasıl oluyor da bir başkasının eşi, kızı, annesi senin namusun olabiliyor.

yada, burada her hangi birinin eşi, kızı veya annesi benim namusum olabilir mi?

olamaz, he insan olduğu için saygıyı hak ediyordur o ayrı.

şimdi sırf prim yapmak için "hayır diyenlerin karıları kızları" falan şeklinde içinde fazlaca orospu çocukluğu barındıran bir beyana aklınca böyle ayar/ karşılık vermek mantıklı mı?

sabah akşam müslümanlara kadın/erkek demeden hakaret eden adamlarsınız siz, nasıl oldu da böyle namus timsali oldunuz, yada yazdıklarınızı unuttunuz?

olum bu ne özgüven, bakın söz uçar yazı kalır. sen veya bir başkası farketmez, yazdıklarınıza bir göz atsam neler çıkar kim bilir.

lan bunları geçtim, bir de "diğer hayırcılar adına verebileceğim teminat." diye eklemişsin.

burada bu şekilde goygoy yaptın, artı oyun dibine vurdun. şu hayırcı yazar hakkında da teminat olur musun?

görsel
zoruna giden bazı yandaşların, feminizmin tezleri dahil akıllarına ne geldiyse kullanarak veryansın ettikleri beyandır.

ey açıkgöz yandaş, kafadarların elalemin karısını, kızına dil uzatırken onların yaptıklarını savunur göründüğün feminist temeller üzerinden eleştiren bir başlık açtın da bizim mi haberimiz yok?

hayvanlığınıza insanlıkla karşılık verilmesi zorunuza gidiyor hepsi bu...
hayır diyenlerin g.tünün sıkıştığını gösteren söz, afedersin çatır çutur s.kmeyi biliyosun yeri gelince. evet.
iyice azıtan kimi evetçinin, karısı ve/veya kızıyla cinsel ilişki kurduğumuz iftirasını atmasına vesile olan beyandır.

oha yani! öyle mi yapmışız? lan öyle yapıyorsak sen ne güne duruyorsun? yoksa gavat mısın?

yok öyle bir şey. kendi hayallerini bize sıvamak istiyor bu sapıklar!..
Elbette referandumda hayir olacaktir oyumuz lakin reyimin ne oldugu onemli degil, evet oyu verecek bacilarimiz ve kardeslerimiz bizim de namusumuzdur.
güncel Önemli Başlıklar