bugün

gogol bordellonun vokali, söz yazarı, ve kemancı dayıyla birlikde en önemli parçası. o nasıl bir ses, o nasıl bir tonlama, o ne bohem tavır, o ne güzel sözler,o ne hoş ritimler... madonnayla birlikde pala tute ile la isla bonita karışımı bir şarkı seslendirmişlikleri var ki dinleyiniz. everything is illuminated filminde ne kadar iyi bir oyuncu da olabileceğini göstermiş.
şahsımın benzetildiği adamdır kendisi. şaka maka bende benzettim hafiften. kavak yellerindeki deniz'den sonra bu daha iyi oldu benim için. bıyıkları az uzatsam, sakalları kessem az da kilo alsam al sana eugene hütz. işte bu çocukta benzetiyo.

purpıl....
ukraynalı bir müzisyen. romanları toplayıp güzel bir grup kurmuş adını da rus yazar gogoldan esinlenerek gogol bordello koymuştur. start wearing purple, immigrant punkla bilinir.
adam yarı roman yarı rus karışımı amerikalı, fena bir enerjisi var kendisi sağlam içicidir. kendisini 4 defa canlı izleme şansını bulmuş biri olarak tek kelime ile adam saf enerji.. izleme dedim adamın sesi kadar sahne showu performansı bi harika.
ciguli çakması.
kanka olmayı çok istediğim adam. adam sizi bi dakka yerinizde oturmaz sen geç ben bi çay koyuyum dersin evi 2 dakkada festival yerine çevirir. (bkz: yuciin kankam olur musun)