bugün

Üzülmekten korkmayın. bir üzüntü size ne yapabilir ki? Kimse ölmüyor üzüntüden. Adam gibi üzülün. git gide sizi mutlu eden kişilerin kıymetini anlar ve onları daha özel bir yere koyarsınız.
Yeni bir sevgili bulmak, bu kadar basit.
Namaz kılmak.
yeni bir sevgili bulmaktır. net.
Yeni sevgili bulmak.Yedekleri oyuna sokuyoruz.
gerek olmayan yollardır efendim. eski sevgiliyi unutmaya da gerek yoktur. insan geçmişine saygı duymalı, kalan izleri silmek yerine onlara zarar vermemelidir. zaten zamanla o izler yavaş yavaş silinecektir, tahribata gerek yoktur.
çok basittir. eski sevgili. o ne ki? ya da kim? konu neydi? belki bu size yardımcı olur. eski sevgili unutulur, sadece sevilen unutulmaz.
Eski sevgiliyi görmemezlikten gelerek başlanabilir.
Insan beyni 21 gün konuşmadığı kişiyi kolayca unutabilirmiş.
kesinlikle yeni bir tanesini bulmak.
Hiç bir yola gerek yoktur. O yüzüne gözüne bulaştırdıkça kendi kendisini unutturur.
(bkz: at yarışı)
Yeni çıkacak fps nizi beklemek ve tabi ki yenisini yapmaktır.
çay içilmelidir. çay her derdin ilacıdır.
Unutmaya çalışıp, üzülmektense hayırlısı buymuş demek daha iyi sanırım. Nasılsa başka biri çıkacak karşına zaman her seyin ilacı.
varsa bilen, beni de aydınlatsın dediğim yollar; tali, karayolu, anayol hiç farketmez, buyursun anlatsın. aha benimkisi,

(bkz: çıkmaz sokak)

bok var, hala bir yerlerden nanik yaptırıyor beynin sana. yanılsamalar görüyorsun ulan, kendini kandırma. desem de bilemedim, hala da bilmiyorum; sonum ne olacak, bir filmi ne kadar sonu dolambaçlı olursa olsun bir daha izlersin, fikir yürütürsün, ama ben de filmin sonu bile yok.
madem bu dünya bile yok olacak bir gün
insan sevginin bitmesine niye üzülsün

kader mi aşkı kovalar aşk mı kaderi
daha kimseler çözemedi bu bilmeceyi

öyleyse kaderimizdeki aşka değil aşkıyla kaderimizi değiştirecek olana içelim.

hamlet...
Yolu yoktur. Unutturuyor o siz düşündükçe verdiği sözleri tutmayan biri olduğunu görüyorsunuz. Sonra kendinize ne kadar az zaman ayırdığınızı öyle bir mahlukatı hayatınıza soktuğunuza inanamıyorsunuz ve bir bakmışsınız gitmiş.
yedektekileri aramaktır tabi ki.
zaman sizi mutlaka kurtaracaktır beklemek ve yeni insanlara gönlünüzü açmaktan başka yapabileceğiniz hiçbir şey yoktur.
bir büyük yeterli olacaktır. tabi bu günlük çözüm sık sık tekrarlamak gerekir
yeni sevgiliden geçer.
henüz bulunamayandır. 4 yıllık olunca öyle 2 ayda da unutulmuyor tabi. ama bulabilirsem tüm sözlük ailesini büyük sevinç ve mutlulukla bilgilendireceğim yollardır.
Zamanla unutcan tabi çok uzun alabilir.
başka birliktelikler normal seviyeye çeker dipten alıp.
eski sevgiliyi unutmanın yolları başlığından medet umuyorsanız, bi siktirin gidin bence. daha çok yolunuz var demektir.