bugün

--spoiler--
acımasız olma şimdi bu kadar
dün gibi dün gibi çekip de gitme
bırak da dolanayım ayaklarına
kum gibi kum gibi ezip geçme
--spoiler--

asla dolmayacak bir boşluk, hep geri döneceği beklentisi şu an ne yapıyor merakı ve de en zoru.. birgün başkasının olacağı korkusu..
hatırlandıkça karnınıza ve kalbinize dayanılmaz ağrılar sokan bir sürü hatıra... Ona alıp da gönderemediğiniz hediyeler, telefonda özenle ayrı bir klasörde saklanan ve değeri hiçbir şeyle ölçülemeyecek olan onlarca kısa mesaj ve dahası...
Kafadaki soru işaretleri, kötü hal ve anılar.
toka, fular, tshirt. mis gibi kokuyo la hala...
güzel günlerden kalan bir sinir anında yırtılmayı bekleyen fotoğraflar.
var evde 3 - 5 böyle bir şey arada karşıma çıkıyor çıktıkça atıyorum, ne yapıcam sonuçta baktıkca ah vah çekecek halım yok, nıhayetınde ondan kalan hiç bir şey de alamayacağım bır şey değil
almış olduğu t-shirt. giydiğimde kötü oluyorum ve her seferinde çıkartıp katlıyorum. eski yerine koyuyorum.
başta anılar olmak üzere hediyeler, gidilen gezilen yerler ve en kötüsü onsuz bir hayat.
aldığı bir kaç hediye, seni hep seveceğim iyi ki varsın la biten mektuplar, hüzün.
çanta, parfüm, fular, şal, yüzük, sürme, rimel, fondöten, pudra, far. *
mümkünse hiç! kalan her şey can acıtır. onun odaya sinen koku partiküllerini bile yok etmek gerek. yoksa o partiküller bir bir g*tünüze girer.
hafızalarda birkaç anı...
anılar.
en sevdiğin şarkıları artık dinleyememek. farkında olmadan onunla dinlenen her şarkı en sevilen olmuştur.
güzel bir yaşanmışlık, sana da teşekkürler eski sevgili...
kurgulu yalanlar.
kravata sıkılan parfüm kokusu kaldı yemin ederim ki 2 senedir geçmedi abi.
oyuncak araba.
çok sevdiysen büyük bir hissizlik. sonradan gelenlerin verdiği anlamsızlık. bir süre sonra arkalarından "vay orospu" diyede anılınabilecek varlıklardır cogu zaman.
Hic eskimeyecekmis gibi gelen, buruk, varligi sizi rahatsiz eden, yerli yersiz animsanan guzel hatiralar. Bir de kucuk bir kagida ozensizce yazilmis, cuzdaninizda unutup kendisinden kitalar otede aylar sonra tesadufen buldugunuzda aglama krizine sokacak bir not.
atın üzerinde şovalye. mavi renkli falan.
mesajları, şarkıları, sokaklar, tutulmamış sözler, suya düşen hayaller, aklımda yüzü ama en önemlisi ellerimde ellerinin hayali. ha bi de booool bol acı.
kocaman bir pişmanlık ve hüzün.
Bana çok güzel bir kravat-kol düğmesi takımı almıştı. Hala daha kullanırım.
(bkz: eski sevgilinin kokusu)