bugün

görsel
görsel
Seni nasıl sevmeyelim hocam.
yönetim stoper aldı halen jailson'u stoper oynatıyor.
sol bekte de dirar var.
geçen sene en büyük zaaflarımızdan biri savunma arkasına atılan uzun paslardı.
hoca bunu bi şekilde çözmüş.

ersun hoca bu, yeter ki problem koy sen onun önüne, birazda iyi malzeme yani topçu ver.
sorunu çözer atar.

bu yüksek skorları bi kaç maç daha alırsa, rakiplerde kaybolmuş olan fenerbahçe korkusu yeniden başlar ve bu bizim işimizi çok kolaylaştırır.
terim in çıraklık eseri.
Fenerbahçeyi şampiyon yapan, bu sene'de yapacak olan teknik direktör.
şampiyonluktan bahsederken 'fenerbahçe bunu 28 kez yaptı 29. kez de yapacağız' diyen garip teknik adam.

lan oğlum 28 şampiyonluk derken? hani 4. yıldızdı hedefiniz?

bu da iyice taşağa bağladı amk ali başkanı gibi. 'ne versek yiyorlar nasılsa' diye koyun muamelesi çekiyor taraftara. *
Galatasaraylı ergen trollere fazla mesai yaptıran adam gibi adam. Bu sene daha çok uykusuz kalacaksınız çok alışın. Evet.
3 penaltı çalınan gariban gazişehir'e karşı şişirmek kolay.
Fenerbahçe taraftarının istediği saldıran, rakibi boğan, kendi deyimiyle rakibe savunma yaptıran, sahada terinin son damlasına kadar mücadele eden futbolu Fenerbahçe takımına oynatabilecek tek Türk hocadır. Keşke kendisiyle çok daha önceden yollarımız kesişseydi ve keşke Aziz başkanın egosuna kurban gitmeseydi bu gün Fenerbahçe çok farklı bir konumda olabilirdi.
28 defa şike yaptık diyor, adamlar işin çetelesini tutuyor yahu, pes...
yıllardır gördüğüm her insanla tartışmaktan dilimde tüy bitti. hücum futbolu diye bir şey yok. hücum çeşitliliği olabilir takımda, bu da göze hoş gelebilir ama savunma yapmadan kazanamazsın. ersun hocanın taktik anlayışını, hücumda çeşitlilik yaratma çabasını beğeniyorum, bu anlamda kendini de çok geliştirecektir ama fenerbahçe taraftarını bu sezon çok büyük hayal kırıklığı bekliyor onu söyleyeyim. orta sahası dirençli, disiplinli oynayan rakiplere karşı, (bkz: denizlispor) (bkz: trabzonspor) (bkz: antalyaspor) (bkz: gençlerbirliği) (bkz: konyaspor) (bkz: yeni malatyaspor) (bkz: başakşehir) (bkz: sivasspor) gibi rakiplere karşı çok büyük sıkıntı yaşayacak bu takım, çünkü hücumdaki çeşitlilik savunmada yok. inatla savunmayı inkar eden futbol cahili bir adam gibi demeçler verdi daha önce. bunları taraftara şirin görünmek için söylediğini sanıyordum ama epey ciddi gibi göründü son maçlarda. bunun yanında gerideki boşlukları değerlendirme konusunda çok başarılı takımlar da var bu ligde. ersun yanal takımları dağınık bulduğu takımı ezer, ama düzenli bir orta sahayı aşamaz. şu anda beşiktaş dışında derbileri kazanabilecek durumda da değil. rakiplerini tanımıyor ve ciddiye almıyor. avrupa'da başarılı olması da mümkün değil. bu sezon kariyerinin son sezonu olabilir. dikkatli olması lazım çünkü ersun hoca bu ülkeye lazım. bunu da 5-0 kazandığı maçtan sonra söylüyorum ki demedi demeyin.
ben ersun hoca ya gerçeklere dayalı övgüler düzerken beni a dan z ye her türlü şeyle suçlayan objektiflikten uzak sözde fenerli veya fenerli maskesi takmış cinconlara sezon sonu yattayız mesajı veriyorum.

lan yatacak yeriniz yok sizin. bi de fenerliyim diyorsunuz utanın.
takımın yarım kalmış hikayesinin kahramanı bıraktığı yerden devam edip 4. yıldızı yine kendisi takıyor, takacak.
https://twitter.com/hasta...tatus/1036029993724338176

bu sezon fenerbahçe maçlarını izlerken aklımdan geçen şey ersun yanal ile emre belözoğlu takımdan ayrılmasaydı fenerbahçe kaç şampiyonluk daha fazla kazanmış olurdu 2-3?

işin içinden çıkamadım ama geç olsun güç olmasın diyelim.

ayrıca yatlarda alemi çok sever hocam benim.
jailson'u stoperde oynatarak neyin peşinde olduğu merak edilen adam.
hadi sadık yetersiz diyelim. serdar aziz'i niye aldınız olum o zaman.
2 maç yenilsin sülalesini saygıyla anarlar. Şu an kral ama.
6. haftada yuhalanır, 8. haftada şutlarlar bunu.
son trabzon maçından sonra gene geçen seneki gibi topun iki direk arasından geçmeme sorunu ile karşı karşıya mıyız acaba diye düşündük.
trabzon maçı 8-2 biterdi olmadı, olamadı.
elbet ersun hoca buna tedbir düşünmüştür ama biz de aklımızdakini yazalım.

bence yapılması gereken, kalecileri iyi takımlarla oynarken santraforlara kalecilerin zayıf yönlerini iyice anlatmak ve o tarz şutlarla maça kadar antreman yaptırmak.

tek çözüm bu. trabzon kalecisini gördük. kurtardı maçı.
sikerim böyle feneri ben karıya gidiyom.
Fatih terim'in kendisinden çekindiğini zanneden bir sürü manyak var.

Bir sorum olacak :
Nuri bilge ceylan, tayfun güneyer'i ciddiye alır mı ?

işte terim ile futbolun tayfun güneyer'i ( e.yanal ) arasındaki ilişki de böyle.

Düzeltme: tabi ki de ersun hoca kötü değil. Fenerbahçe taraftarının "terim kaçacak" algısı yüzünden insanın bu denli sert ve acımasız tespit yapası geliyor.
Fatih in soğuk terler dökmesine sebep olan teknik adam.

Gitti şampiyonluk 6saraylılar. Ötede ağlayın.
kariyeri kupalarla dolu olan antrenör *
görsel
terim kendisinden çekiniyormuş, iyi güldük.

ulan aslan kurbağa ile muhatap olur mu hiç?
58 yaşında ve 1 kupası var.

Fenerliler buna efsane diyor. Gerisini siz düşünün.
Aykut kocaman'in yardımcısı bile olamaz.
ersun hoca sadece futbolla ilgilenir. fazla çevre edinmeye çalışmaz.
bazıları kendisinden daha şanslı olup bazı başarılar elde etmiş olabilirler. bu, onların ersun hoca dan daha iyi teknik direktör olduğunu göstermez.
kaldı ki teknik direktörlük kariyerinin parlaması için en uygun çağındadır. daha en az 15 sene teknik direktörlük yapabilir. gençtir.

bu sene feneri şampiyon yaparsa ki yapacak bundan sonra onu kimse tutamaz.

bunları laf olsun diye yazmıyorum. incelerim hem de laf olsun diye değil. esastan incelerim.
misal geçen sezon erzurum maçında 40 dakika oynattığı futbolu görünce bu sene neler yapabileceğini görmüştüm. benim gördüğümü ve o zaman yazdığımı şimdi bazı büyük spor yorumcuları yeni görüyor.
o maçın başlığına ve o tarihlerde bu başlığa yazdıklarımı şöyle bir okursanız görürsünüz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar