bugün

adam yerine konmaktır.
midesinden geçtiği yanılgısına düşülen yoldur.
sevdikten sonra her aradan aynı yere çıkan yoldur. o yolda çıkmaz sokakta olmaz.
erkeğin kalbine giden yol, 'ben senden güç alıyorum. Sen üzülünce ben daha çok üzülüyorum.' diyen sıcak bir sestir.
benim için, kalbime giden yol evimden geçer. yani, bir şekilde sevgili olduktan sonra kalmak için evime geldiği ilk gece çok önemlidir. sonuçta, sevgili olmak demek, her zaman erkeğin kalbini kazanabilmiş olmak demek değildir. yatağa girdiğimiz zaman, bana sıkıca sarılarak uyur musun? derse işte o an kalbimin tüm kalelerini fethetmiş olur. sabah sevişiriz, ya da ertesi akşam oralara takılmamak lazım.
mutfaga ugrar da gecer.
sauron un gözüne yakalanmadan gitmek lazım.
banyodan geçer.
büyükşehirler gibidir. her yol oraya çıkar. bi söz, bi bakış, bi duruş vs.
elbette er-os marka tumanlardır. erkeklerinize bu ürünlerden hediye edin, onlara küçük sürprizler yapın, şımartın aq.
bir sürü yol vardır. birisini dene pimini çek ortalığa attır.
o yola taş koymamaktır.
zekadan geçer.

zeki bir kadın her akla, kalbe girer.
Huzur, sadece huzur.
yok böyle birşey. seven insana ulaşmak için takla atmaya gerek yok, hiçbirşey yapmaya gerek kalmadan da sizi sever zaten. sevmiyorsa da ordan burdan yol ararsınız, gözünüz bu ve benzer başlıklara takılır, medet umarsınız ama nafile. sevmiyo işte seni, kalbine giden bir yol da yok. *
yatağından geçer.
egosundan geçer. kim derseki bir erkeğin gururunu okşayarak onun egosunu tavan yaptırarak istediğimi elde edemiyorum bilin ki yalan söylüyordur, erkekler dünyanın en saf yaratıklarındandır, profesyonel yalan söylemeyi becerebilen erkek çok azdır, karşısındaki kadından çok büyük beklenti içinde olan erkek çok azdır, kadından yemek yapmasını çamaşır yıkamasını bekleyen bir erkeğe bile bu isteklerini akıllı ve tatlı dilli bir kadın çok kolayca kendisine yaptırabilir.

altın kural: az dır dır, bol poh poh, tatlı sözler. size mutluluk olarak dönecektir saygıdeğer bayanlar.
mideden geçer derler de, başka midenin açlığı o başka açlığını giderirsen kalbindesin.
eskiden mideden geçtiği rivayet olunur lakin günümüzde güzergah değişmiştir. artık kalbe giden yollar kapalı. sadece yatak istikameti açık malesef.
kişiye göre değişir. ama genellikle güzel bir kadın, hamarat bir el.
doğru bayandan geçer.
gidiş otoban ,dönüş patika olandır.
Sevsin yeter.
eğer yaş ilerlemişse "2 acılı adana söyle hanım"
bir sekstir..iki yemektir..üç sekstir..bu böyle gider..