bugün

atalarımızın mideden geçtiğini iddia ettikleri yoldur. günümüzde devir değişmiş ve birçok yeni yol inşa edilmiştir.
yapılan yeni araştırmalar ve anketler sonucu ortaya çıkmıştır ki erkeklerin halen yüzde 80'i kalplerine giden yolun miğdelerinden geçtiğini belirtmiştir. iyi bir aşçı kadın her zaman onları mest etmiştir. akabinde yüzde 20'si yatak odasından geçtiğini belirtmiştir ki biz erkekler bunu samimi bulmadık zira her yattığımıza aşık olsaydık *
kesinlikle mide'dir. erkek milleti yemek yapmayı çok sevmez*, ve güzel yemek yapmayı beceren kadın her zaman için erkeğin gönlünü kazanır. zira kendimden biliyorum, teyzem dünyanın en sert kadınıdır, ve lafları ile dünyayı başınıza yıkar. fakat yaptığı yemekler dillere destandır. ama ben teyzemi teyzem olduğu için dünyalar kadar çok seviyorum.
mide ve cinsel yaşam.
(bkz: uzun ince bir yoldayım)
sıcaklık,yakınlık, köstek değil destek olmak
topkapidan gecer.
çeşitlilik gösterir. değişkendir.
küçük bir erkek çocuğnun kalbini bir oyuncakla kazanabilirsiniz.
bir ergenin kalbini onu önemsediğinizi hissettirerek kazanabilirsiniz.
olgun bir erkeğin kalbi ise biraz daha zordur, aklı fikri şeyinde olan bir erkeğin kalbini kazanmak basittir belki ama yaralanmış bir erkeğin kalbini kazanmak? onun yaralarını acıtmadan sarabileceğini hissettirmek ve bunu başarabilmek.
nitekim, farklıdır her erkeğin kalbine giden yol, kimisi dar, zor bir patika, kimisinin ki beş şeritli bir otoban. sonu ise bir çıkmaz sokağın kısır döngüsü.
karakter sağlamlığından geçer.
zeytinyağlı sarmadır efendim, kıymalı börektir efendim. daha sayayımmı acep?
(bkz: sırat köprüsü)
çalışma nedeniyle kapalıdır!
aklından geçen ile paraleldir. hayattan beklediğini bulduğu an kalbine yolculuk başlamıştır.
Başlangıç noktası "Rusya'da doğmuş olmak." olan yol.
Bakımlı olmaktan geçen yoldur.
(bkz: geçen hanından geçer)
(bkz: akıcı)
aşağıdan yukarı doğru önem kazanan bir yoldur. yoltun en aşağısı cinsellik sonra mide diye yukaru çıkar.
ekmek kırıntılarını takip ettim evimin kapısında buldum kendimi. *
ilk önce aklından geçerdir. çünkü erkek mantığa duygudan daha fazla önem verir.
kadının kalbine giden yolla aynıdır.

(bkz: vücut anatomisi)
sonunda yine pipisine varır.
sıcak bir sarılmanın yerini hiç birsey tutamazken üstüne birde sevgiliniz sizi dudagınızdan operse bu yoldan gecilmiş olunur en romantikiyle.
sade, sakin, bir güzellik.
bazı insanlar bu yolu emniyet şeridi kullanarak geçer ama yapmayın sizede yapsalar hoş olurmuydu?