bugün

entry'ler (606)

biz kızın size asıldığını nasıl anlarsınız

Gecenin bir yarısı -bu saatte mesaj atıyorum ama eşin kızmıyordur umarım- mesajı almak, işle ilgili elbet.
Ben uzak durmaya çalıştıkça yağdırıyor gurban olduğum.
Karmanın abv, bekarken böyle değildi hiç.

-tabi bu bir kere olan bir şey değil. Haftada 1-2 defa, yaklaşık 3 aydır. Hayırlısı bakalım:)

kızlar 25 e kadar tipe 25 den sonra paraya bakar

peki tam 25'de neye bakıyorlar acaba?

ilişkilerde yapılan hatalar

"özensizlik". hareketlerde, konuşmalarda, yazışmalarda...

sözlük erkekleri şu anda ne yapıyor sorunsalı

Sözlüğe yıllar oldu girmiyordum. Eski camlar bardak oldu mu diye bakmaya geldim:)

en yakındaki kitabın yazarı

yusuf atılgan.

bilal erdoğan ın aşırı acıklı hikayesi

--spoiler--
başbakan’ın 4 çocuğunun da yurtdışındaki eğitim masraflarını işadamı remzi gür üstlenmişti.

--spoiler--

burslu okumuş bir de...

duyduğuma göre öğrenim kredisi borcunu hala ödememiş.*

tek cümlelik gerçekler

hayat kısa, kuşlar uçuyor.

seni istiyorum o nu seviyorum diyen erkek

sen daha seksisin demenin bir başka yolu olabilir.

iltifat olarak alınabilir yani.

yersen.

do i wanna know

Why'd You Only Call Me When You're High şarkılarının başında yer verilen; sözü müziği harika bir şarkı.

dünyanın en uzun genital bölge kılı

o kılları eğitse, kol bacak olarak kullanabilir gayet.

hatta adamın beline dolanmak sureti ile öldürücü bir silah olarak da kullanabilir.

valilik adına bağış topladığını idda eden şahıslar

kuvvetle muhtemel dolandırıcı olan şahıslardır.

uludağ sözlükçülerin favori şairleri anketi

şiirin, şairin anketi olmaz.

kaçak tütüne başlayanlara tavsiyeler

bu kadar uğraşacaksam tarlaya eker kendim yaparım tütünümü de lan.

üniversitede bende içerdim ama param yoksa orta sert adıyaman, varsa da golden virgina. bir de arap kağıdı aldın mı oh yabıştır yabıştır iç.

canım çekmedi desem yalan değil ama fırsatını bulursam denerim belki.

kamu spotu: sigara içmeyin ciğerleriniz bok olur, elleriniz kırışır, tırnaklarınız sararır.

bir dünya için sonsuz bir evren yaratılmış olması

zamanı, ilgisi olanlar için (bkz: okültizm)
pagan işi tabi ama gidin de büyücü olun demiyoruz. maksat öğrenmek. o da kolay değil zaten de aman neyse bu işlere kafa takanlar için Aleister Crowley kitapları faydalı olabilir.

edit: daha da işin derinine inicem amına koyacam ortalığın, evrenin sırlarına nail olacam derseniz de (bkz: kabala)

yapılan en büyük küçük süprizler

hayatınızdaki özel insan için yapılan küçük fakat etkili jestlerdir. bazen bu bir kahvaltı hazırlamak, bir demet çiçek almak...

2 hafta çikolata yapımı kursuna gittikten sonra hazırladığım ve paketlediğim çikolatayı çantasına koymuştum.

edit: büyüklük maddi anlamda değil tabii ki. verilen tepkinin büyüklüğü manasında.

181 fm

http://www.181.fm/player/ şu sayfadan ulaşabileceğiniz güzel bir radyodur efendim. android versiyonu da gayet kullanışlı ve güzeldir.

the buzz(alt. rock) kanalı bira içerken dinlenilecek şarkılar kıvamındadır. tavsiye edilir.

yürürken ya da araba sürerken için de energy98 tavsiye edilir.

atatürk ü zorla sevdirmeye çalışan kitle

sevdirmeye çalışılacak bir durum yok. hatta atatürk' ü sevmiyorum demek orjinallik oldu. sikerim öyle orjinalliği orası ayrı da zorlama yok.

azıcık tarih bilgisi, vatan sevgisi varsa zaten sever ya da en azından saygı duyar.

sevmezse de kendi bilir. zorla bir şeyi sevdirmek imkansızdır.

uzun lafın kısası olmayan kitledir.

erkekler zeki kadınlardan korkar mı

kendini zeki sananlardan korkarlar. daha doğrusu bi siktir git derler. twitırdaki kültür mantarlarının bir çoğu gibi. ne bir katkıları olur sana ne de senin onlara bi katkı sağlamana olanak verirler. çok zeki olduklarından gerek duymazlar.

evde yokluğu en çok hissedilen şeyler

sigara
kahve.

kızıl saç

polonya'dan dönülen güne lanet ettirir.