bugün

Leblebi...
kravat- parfüm- kemer üçgeninin dışına çıkılmaz.
Işe yeni başlayan birini marka bir gömlek alınabilir ve ona uygun bir kravat. Ya da şık bir ceket alınabilir. Sonuçta yeni işe başladığın bir ortamda iyi görünmek istersin. işe yarar.
tuttuğu takımın forması.
Bugün döner ekmek ayran alın.
Pembiş şişme bir vajiş.
Çok iyi markalardan birinin bile kravatı uygun fiyatla şık bir kutuda alınabilir.

Yine casio'nun uygun fiyatlı fena olmayan saatleri var.

Dolmakalem de olabilir. Çok uçmaya gerek yok. Lamy safari vs en son 700-800 falandı. Daha uygun modeller de var.
Şimdi tam zamanı kesilmiş yüzülmüş oğlak olabilir

Aaa param yok diyorsanız 1 şişe viski olabilir.

Ehehe Ulan kendime istediğim şeyleri yazmışım.
durumuna konumuna göre. mukabil ise (yani gelen hediyeye karşılıksa) asgari değerinde ve denginde bir şey. arkadaşımsa güzel bir tesbih yada doğal taşlı gümüş bir yüzük veya bileklik de olabilir. düğünse her iki tarafın durumlarına göre ya ev hediyesi veya altın. sadece para da takarsın düğün sonuçta masraflı, makbule geçer. imkan meselesi tabi. ürün ve çeşit çok neyi sevdiğini bilmek lazım. yakınlık derecesi de önemli. hiç aramızda bir hediyeleşme olmayan bir arkadaşıma düğününde türkçe mealli Kur'an da hediye etmişimdir çok defa. illaki bir karşılık beklememek adına..
bana call of duty alın.
Şimdi saat, düğünde bir ev eşyası tavsiye ederim. Esas o zaman masraf denizinde boğuluyor olacak.. hatta bence yeni tip evlilik hediyesi böyle olmalı..

Gelin bilezik takacak diye de ailece kendinizi heder etmemiş olursUnuz.
şişme şey .
Almam, hediye veririm.

Müthiş olan şahsımı, varlığımı *
Yapay pıtık olabilir. Ev yapımı daha makbule geçer
Gümüş kolye ya da bileklik.
he traş kolanyası kravat.. hiç almayın amk.

ayfon15 istiyom ben.*
Traş kolonyası.
Saat veya kravat.
görsel
En iyisi bu.
öneri sunarken bazı detaylar almak gerekir.

-giyim tarzı nasıl ? çalıştığı ortam nasıl ? giyim kuşama önem veren biri mi yoksa teknolojiye mi ?

gerekli infolar gelir ise özel mesaj yoluyla yazara yardımcı olmak isterim.
Atkı alın atkı.
Niye bu atkıya takık oldum lan ben?
Evet atkı alın.
Ise yeni baslayan birisine ya saat alinir ya da kalem.
Her ikisini de kullanacak ne de olsa.
Kemer ya da cüzdan.
parfum veya corap.
Cüzdan güzel bir tercih olacaktır.