bugün

(bkz: mafya)
Kilosuna göre değişir, mesela şişman erkekler daha bol giyinir. Vücudu daha sağlam olanlara slim Fit yakışır. Kilolu bayanlarımız dar kot giyen 120 kiloluk bir adam gördünüz mü? Ne olur giymeyin şu taytı bak o sizin için yapılmamış.
Siyah takım elbise. jilet gibi oluyorlar kesinlikle Bir erkeğe en çok yakışan kıyafettir.
siyah tshirt siyah esofman alti.
zara da ki mankenin giyim tarzıdır.
v yaka tshirt olmayanından.
Tabiki klasik tarz,takim elbise.
Karsi koyamiyorum.
siyah kot, bot, beyaz t shirt ustune koyu renk kot ceket yada deri ceket.
Siyah giyinen erkek bir adım öndedir. Valla ben kızların yalancısıyım.
her daim gömlek pantolon dur.
mor gömlek altına yandan beyaz çizgileri olan yeşil adidas eşofmanı. ben böyle giyinince kızlar bayılıyor.
pantolon ayakkabı bilmem ama erkek dediğin gömlek giyecek.
Yeşil gömlek, kot pantolon, Spor Ayakkabı.
takım elbise fit bir vucuda sahip ise.
ortamına göre değişen ve hanımlara göre basit gelen bir durumdur.
fakat erkekler yani bizler için o kadar da basit değil aslında.şöyle bir gerçek var ki italyan kesim sağlam bir takım elbise her erkeğe yakışır ve gösterişli güzel gösterir ama sen o takım elbiseyi giyipde üniversite kampüsüne gidersen bu güzel görüntü böyle yorumlanmaz ve öyle algılanmaz demem o ki her ortama göre bir giyim tarzı vardır.ama outdoor olarak tabir edilen giyim tarzı her zaman her yere uyar ve en kaçamak tarzdır ama bi o kadarda yakışıktır tabi yakıştırabilene.
(bkz: smart casual)
slim fit pantolon üstüne tişört veya kazak(mevsime göre) ve spor ayakkabı.
Deri ceket, tarz bı tshirt ya da mavi gömlek. Alta da tarz bi kot pantolon. Küpe falan da aksesuar olarak güzel olur hani.
Pantolon,gömlek,kazak ve şık bir kol saati.
Çizgili pijama **
resimdeki gibidir.
görsel
Mavi kot, siyat tshort siyah beyaz adidas,ve deri mont yakışır.
Siyah pantolon, pantolonun içine sokulmuş kollari katli beyaz gömlek, ince siyah kravat.
mevsim kış ise içinde (bkz: trenchcoat) barındıran tarzdır.
yakışıp yakışmadığını bilmem ama tshirt yerine daima gömlek giymeyi tercih ederim.

gömlek bir erkek için daha şık ve daha olgun bir tercih bence.