bugün

1- karnını doyur.
2- kumandayı ver.
3- önünden çekil.
kadınların istemediği hemen hemen her şey.
sevgi lan sevgi.
(bkz: ağlıyorum lan sözlük)
(bkz: am göt meme)

açıksözlü olmakta fayda var. iş burada hep düğümlenir. kaç yıllık evlilikler bu yüzden biter.
(bkz: oyun konsolu)
(bkz: lig tv)
(bkz: büyük bir televizyon) başka da şeye gerek yok heralde.
erkek ne ister cevabı bulunan soru.
(bkz: erkeklerin dikkat ettiği şeyler)
--spoiler--
erkekler sanıldığının aksine sürekli partner değiştirmek yerine her sabah aynı kadınla uyanmayı tercih ediyor.
--spoiler--

külliyen yalan olan bir araştırma.
yılların çapkını olarak onay vermediğim araştırma.

benden geçemedi. *
arada bir farklı tatlar, değişik renkler istiyor.
her zaman üstte olmak ister. *
doğru olan araştırma. sevmediğim hatunlarla düşüp kalkacağıma sevdiğim kızla birlikte olurum daha iyi. tabii bu benim için geçerli ve istisna olabilitem de yüksek. bgv
bi bira hos olurdu aslinda.
az konuş çok seviş.
tek kişilik harem ister.
iyi hissettirecek bir huzur kaynağının gelip hayatı düzene sokmasını istiyor.
kızların kafasını kurcalayan soru. kızlar güldürmeyin beni daha öğrenemediniz mi.
çözümlemeci açıdan bakıldığında, bayanların istediği şeyin fiziksel açıdan tersi olanı istiyorlardır. ön yargıları görmezden gelirsek zıtlığın uyumu olarak karşımıza çıkar bu durum.

Somut örneklendirme gerekirse; bir erkek bir erkeği normal şartlarda istemeyecektir. tabiki bir kızı isteyecektir. iki zıt varlığın aslında ne kadar uyumlu olduğunu görebiliyor olsak, şaşırırdık sanırım.
yemek, içmek ve düzenli sevişmek erkek için yeterde artar bile. fazlasına ihtiyacı yoktur.
ciddi bir soru. ,şuan cevaplanmak istenmeyebilir.
otuz yasina kadar farkli karilarla kizlarla dusup kalkmak isterken otuzdan sonra yavas yavas aski aramaya baslayip tek eslilige yonelirler lakin yinede arada capkinlari cikar eh elli altmis yasindan sonra da kendilerine bakabilecek bi kadin isterler. ben cozdum sizi ya.
(bkz: am)
kısa ve net.
gerektiğinde konuşmayı bilen ve yemek konusunda da oldukça başarılı olan, insanın parmaklarını yemesine neden olacak hünere sahip bir kadın ister.
sadece ona huzur baktığında ona gülümseyecek bir eş ister o kadar.
Eli ayağı güzel olacak!
http://www.youtube.com/watch?v=3P3VDlqDAjI