bugün

Penis ..
hiç çalışmayıp zengin olmayı bekleyen yaratıklardır.
sevdiğim canlı türü.
onlar olmasaydı bolca saçmalardım ama şimdi iyiyim böyle güzelim.
kusana kadar içmemin nedeni oluyorlar bazen
bazende çok sevdiğim için içiyorum her durumda beni içiren canlılar.seviyorum tapıyorum.
ama bütün bunlar erkeklerin bazen çok göt olduklarını değiştirmiyor.
ama yinede seviyorum.
bazen -cidden- kendilerini zorla terk ettiriyorlar bize .
bazen -cidden- kendilerini zorla sevdiriyorlar.
acıdığım varlıklar. hayatta çok büyük sorumlulukları var. dik durmak zorundalar. ayrıca kadın hakları olmasına rağmen bunların hakları bile yok.
kızlar gibi ota boka ağlamazlar.

ağladıklarında, gerçekten nedenleri vardır.
görsel
feministlere dert olmuşlardır.
(bkz: erkeklik dert olmuş demek ki zamanında iyi koymuş)
xy kromozomuna sahip canlıdır.
Biriyle meraba, iyi akşamlar dan başka hiçbir samimiyeti olmadığı halde durup dururken trip atanları da mevcut olan güruh.
şu kadınlara yüz verip tepemize çıkartanlardır.
erkekler, kadınlar gibi değiller. her kadın farklıdır, ayrı bir tattır. hayatınıza giren kadınlardan ufakta olsa bir kaç huy edinebilirsiniz. ama bazı erkekler seçilmiş kadınlar gibidir. mutlu eden erkekler, içinize işleyenler.

böyle bir erkek tanıdım bende.
yürüşüne, oturuşuna, kalkışına, yemek yapışına, televizyon izleyişine, müzik dinleyişine, işeyişine hayran olduğum.
öyle güzel bir adam tanıdım ki, bana güzel sarılan bir adamdı. tepeden sarılır saçlarımı koklardı. avuç içlerimi öperdi. siz hiç bir erkeğin dudaklarının sıcaklığını avuç içinizde hissettiniz mi?
ben hissettim. hissettikçe daha fazla aşık oldum. aşık oldukça daha da sapkınlaştım.

öyle yani. erkekler kadınlara benzemez. bir biz olamazlar. tabii seçilmiş olanları dışında.
topu toptur topitoptur.
aslında her iki cinsiyette birbiri içinde bilinmezlik de son noktadalar, ikisi de tamamen muamma.
sevişmeyen kızdan ayrı yatmak yeni modalarıdır.
simdi birsey yazardim ve feminist olurdum ama neticede onlarda insan.
içinde koruma içgüdüsü taşıyan insan cinsidir.
kendimizi bulmakla kadınımızı bulmayı birbirine karıştırıyoruz herzaman...

asıl sorun burda!
kendimi tenzih ederim ya da etmeye de bilirim, kadınlar da hani bi bok olduğundan değil ama erkekler insan bile değildir abicim. çoğu yani. kadınların çoğunun da bi bok olmadığı gibi.

biraz negatif oldu galiba ama bazen böyle düşünüyorum.
dışarıda gayet kibar, düşünceli olup önüne klavye ve monitör konulduğunda iğrençleşen tiplere sahip topluluk.
en basit iki yüzlülük örnekleri tayt ve türevleridir.
sosyal platformlarda saydırırlar ancak sokakta gördüklerinde daha vücut haklarına bakmaktan kezban bu diyeni görülmemiştir.
Iclerinden biri vardir ki dunya ya bedel.
yedisinde neyse yetmişlerinde de odurlar.
görsel
kadınları anlamlı kılan varlıklardır. biz olmasak hiçsiniz ulan!
2+1 balkonlu.