bugün

aslında sadece tek bir kızı seviyordur. ve o kız, bahsi geçen iki kızdan biri değildir.
mozart beste yapabilir mi gibi bir şey olmuş bu.
sorunsal olmayacak sorunsaldır.
aynı kızı seven onca maymun var ki, say say bitmez.
kalp öyle demese de, bilimsel olarak kanıtlanmış bir durumdur. aynı anda birden fazla kişiyi sevmek mümkündür.
'sevmek' kelimesini bu kadar basite indirgememek gerekmektedir. bu hem biz erkekler hemde karsı cinsimiz olan kadınlarımız** için geçerlidir. eğer birden fazla sevmek fiili, yani aşk olayını yaşıyorsa kişi duygu/gönül yanılsaması yaşıyor olduğunu bilmesi gerekmektedir.

'hoşlantı' denilebilir belki bu olaya. ilişkinin belli bir bölümü geride kalmıştır. ister istemez hayata giren başka/farklı kişilere oluşan ilgi alakayla ilgilidir bu durum bence.

sevmek öyle kolay kolay gerçekleşmeyen, gerçekleştiğindede kolay kolay bırakılamayan, hayatın odak noktasında yer alan hislerin en büyüğüdür.

kısaca özetlersek; sevmek bu kadar basite indirgenilmemelidir, ciddiye alınmalıdır!!
Sevgi veya hoşlantının insanda yarattığı his çok kuvvetlidir. evet! bu bazen aşka dönüşebiliyor, ama çoğu kişi, basit bi hoşlantıyı bile aşkla karıştırabiliyor. Bu yapılan en büyük yanlışlardan biridir.

boşluk, dışta kalmışlık , özgüven eksikliği bana göre bu sorunu tetikleyen etkenler. birine aşık olmanız için onu bir kaç kere görmeniz yeterli olmayacaktır, onun hakkında bir çok şeyi gördüğünüzde hala yanından ayrılmak istemiyorsanız aşık olmuşsunuzdur, aksi takdirde basit bi konuşmayı bile 'aşık oldum' durumuna getiren arkadaşlarımız var. bu konu için güzel bir söz var aklımda ;

''aynı anda iki kişiyi sevdiğinizi düşünüyorsunuz.. ve aslında ilkini gerçekten sevdiğiniz aklınıza geliyor..
ama unutmayın; ilkini gerçekten sevseydiniz, ikinci bir seçeneğiniz asla olmazdı.''

'Johnny depp'
birini severler, biriyle de sevdiklerini hatırlarlar.
ana, bacı dahilse ohoooo sorunsal falan olmaktan çıkar o iş.
sevmeyi bırak ..ına bile kor.
bazen bir taneai bile katlanilir gibi degil iki tanesini nasil sevebilir diye dusundugum erkektir.
hos bana ne oluyorsa. napiyorsa yapsin. (bkz: hih)
yalnızca bir kişiye aşık olunabilir.SADECE BiR.
sevgi o kadar basit bir duygu deildir. insan olan bir kişiyi sevebilir.
(bkz: erkek milleti)
Sevemezler. Akıllarında tek bir kişi vardır ki o ikisi bile olmayabilir. Tektir esas sevdikleri.
erkek olan birden fazla sever adam olan birine aşık olur.
sevemez.

aklı hep ağır basan tarafta kalır.

seviyor-muş gibi yapar ama.
sevmeyi bırak amına bile koyar.
Kızlar birbirine benziyorsa sevme olasılığı daha da yükselir.
Bence sevemez. illaki öyle bir şey hissediyorsa o iki kızı da sevmiyor demektir. Sadece seviyorumuş gibi hissediyodur.
sevemez ama sikmek ister. böyle de iğrenç varlıklarız.
sever insan sevmez mi.
iki kızı varsa neden sevmesin gayet sevebilir. Zihniyetiniz kötü demişmiydim daha önce? Hemen ooo iki kız mı ooo bilmem ne bile yapar. Aynen böyle devam beyler.
yanıtı belli soru. her gün otobüste farklı bir kıza aşık oluyoruz.
ben şuan aynı anda dört evet yanlış okumadınız 4 kızı birden seviyorum ama dörtüde çok güzel.