bugün

sezen aksunun çok hoş bi şarkısı. suratı çok güzel olan, hatları çok düzgün erkekler için gayet söylenebilecek parça. * *

Gözlerim gözlerine kitlenir
Doyamam seyretmelere seni
Özlerim bir kaç saat fazla gelir
Yağızım yiğidim erkek güzeli

Gel de eğ, eğ şu asi başını
Kaçırma gel şu olgun yaşımı
Anladım korkunu telaşını
Görünce çakmak çakmak yeşillerini

Seni pamuklara sarmalar sararım
Ne bedel isterim ne hesap sorarım
Ne sitemle güzel kalbini yorarım
Sakınma tatlı dillerini

Ben yazdım ben bozdum
Kaç sevdayı gezdim
Aşkın aslını sezdim
Hadi gel al sonuna kadar
Sonuna kadar, sonuna kadar al al...

sarmalar sararım
Ne bedel isterim ne hesap sorarım
Ne sitemle güzel kalbini yorarım
Sakınma tatlı dillerini
bilinen üzere kadınların ilgi çekicisine güzel,erkeklerin ilgi çekicisine yakışıklı denilmektedir.
bu durumda erkek güzeli kimdir?
en başta erkek güzeli,yakışıklılıkla karıştırılmaması gereken bir durumdur.güzel kelimesi kadınlara atfedilen bir sıfat olduğunua göre erkek güzeli kadınsı bir güzelliğe(kırmızı dolgun dudaklar,bebeksi bir yüz,minik bir burun,sivri bir çene,renkli gözler) sahip olan erkeğin ta kendisi değildir de nedir?
(bkz: mehmet gunsur)
(bkz: kıvanç tatlıtuğ)
(bkz: bebek yuzlu)
(bkz: ali eren beşerler)
(bkz: recep çetin)
(bkz: latif doğan)
(bkz: izzet altinmese)
'sezen* bu şarkıyı kime yazdıysa çok salak bir adammış. sezen onu pamuklara saracak ama bu adam yanında değil.. olacak iş değil!' gibi bir cümle kurmuştu yılmaz erdoğan bu şarkı için.*
(bkz: sefil bilo)
eline, diline, zihnine, yüreğine sağlık sezen aksu şarkısıdır. bir kadının bir erkek için söyleyebileceği en güzel şarkılardan biridir.
(bkz: karga)
(bkz: ajdar anık)
beyaz ten üzerine siyah saç ve yeşil göz üçlemesine sahip erkek olması muhtemeldir. bu adamların içi de güzeldir merak etmeyiniz. ben dış güzelliğe prim vermiyorum diyen bayanlara duyrulur, bundan bulursanız kaçırmayın... hele bir de kova burcuysa tadından yenmez bu adamlar...selam ederim.
(bkz: entry girip özel mesaj beklemek)
(bkz: http://www.siberalem.com)
erkeğin yüzü değil ekmeği güzel olsun sözü ile yalanlanmıs (babaanne deyimidir)bir entry...
(bkz: reha muhtar)
kıvanç tatlıtuğ.hem sarısın hem güzel.
sezen aksunun söylediği yürekleri yakan bir şarkıdır.Erkek milleti kıymet bilmez ama bizim onlara nasıl değer verdiğimizi açıkça belli eder.süpersin sezen.
(bkz: küçük emrah)
(bkz: küçük ibo)
(bkz: küçük onur)*
"seni pamuklara sarmalar sararım"
diyen sezen'in tanımsız parçası.
hadi bakalım bayan kullanıcılar, soyleyin asıklarınız dememize yarayan baslıktır. ayrıca, dinlenilesi ve sevilesi bir sezen parçası.
arkadas grubunda bana yakıstırılan ama benim kabul etmedigim sıfat tamlaması..**sarkısıda güzeldir ayrıca..*

ssge: şaka yaptım olm. erkek güzeli filan değilim rahat olun, kötüleyip durmayın. maymun güzeli olabilirim hatta. *

ssssge: yuh, hala kötülüyorsunuz ak. erkek güzeliyim lan var mı? kıskanın çirkin herifler sizi. *
(bkz: kiz gibi erkek)
ünlüler çiftliğine damga vuran şahıs...
(bkz: ferhat güzel)*