bugün

eğer bir erkekseniz, sevgiliniz tarafından sizi kıskandırmak için çok büyük bir koz durumuna gelebilir.
bu tezi savunan bir kez daha düşünsün diye bir isim veriyorum şimdi;

hazır mısınız?

geliyooorrrr...

--spoiler--

ferhat göçer

--spoiler--
yeminli olmaları, bembeyaz önlük ve stethoscope** kulanıyor olmaları etkilidir.
her ne kadar yazarların sövüp saydığı bir başlık olsa da kızların yüzde 90 ının inandığı önerme. ki bunların çoğunluğu üniversitede okumaktadır. okulun mu onları okuduğu merak konusudur.
(bkz: neye göre kime göre)

ne kadar karizmatik olduklarını hasta çocuğunu parası olmadığı için muayene ettiremeyen babaya sormak lazım.

(bkz: erkek doktorların kendilerini karizmatik zannetmeleri)
doktor olsun çamurdan olsun diyen bazı ailelerin kızlarının başına ne geliyorsa hep karizmatik olduklarını düşündükleri doktorların peşinde koşmaktan geliyor. gerek ailelerini memnun etme, gerekse kendi egoları için yaptıkları davranışlar yüzünden böyle başlıklar açılamasına meydan veriyorlar.
kel kafalıları * , şişe dibi gibi gözlük takanları, kas-yağ oranındaki dengeyi kaybedenleri saymazsak kısmi * doğru önerme ki her meslek grubu için geçerlidir.
ayrıca sorumluluğunun hakkını karizmatik olarak vermesi tercih olunur.
başarının, kariyerin aurası, çekiciliği ile açıklanabilecek durum, yoksa bir çoğunun bakkal hamdi abiden fazla bir farkı yok.
(bkz: jack shephard)
nip/tuck yada scrubs izleyen insanların yarattığı hayaldir.
"benkarizmatikdegilimsempatikim" şeklinde bir nik edinmeme yol açan durum.
(bkz: başlık entry nick uyumu)
henüz genç bir doktor görmemiş bir yazar olarak diyorum ki; nerede? * * * *
hemşirelerin cekici olma durumunun bayanlar tarafından kendi lehlerine cevirilmiş versiyonudur. vivid buna da el atsındır.*
hastane işleri gün geçtikçe artan ebeveynler için daha çok karizmatik gelir zannımca.
hssiktirsinler lan ordan.

iki tane erkek doktor arkadaşım var. (yüzyirmi tanede bayan doktor arkadaşım var ama onlardan bahsetmiycem) biri kendi bokunu yiyor boş zamanlarında, diğeride insan içine çıktığı zaman ağlıyor korkusundan. ders çalışmaktan kafayı yemiş abicim bunlar. asosyalin kralı olmuşlar. bide sadist, bi de ruhsuzlar ki:

- hacı dün ne oldu biliyor musun? nöbetteydim, kızın bir geldi kafası parçalanmış. kafa derisi yüzülmüş böle süper olmuş..ehi ehi..

ya da;

- abicim senin pederde bağırsak kanseri var. büyük bir ihtimalle ölür. yaşama ihtimalide var ama çok düşük.
+ ühühühühüh..

kalpsiz hayvanlar.

edit: bu yazıyı okuyorsanız topsunuz olum. gerçi bok okursunuz. anca ders çalışın siz.

edit 2: bu yazı bahsi geçen iki kişi baz alınarak yazılmıştır.

edit 3: ishal olduğunuz zaman kuru kahvenin üzerine limon sıkıp yiyin. çok etkili. demekki neymiş. doktora gitmeye gerek yokmuş.7/24 hizmetinizdeyim.
eve kesinlikle doğrudur. dün gördüğüm üzere iki bacağını da iş kazası sonucu kaybetmiş bir adama fırça atarken o kadar karizmatik göründüler ki gözüme anlatamam.
öncelikle lütfen (bkz: alakaya musakka)
sonralıkla lütfen okz*: 6 sene canını dişine takıp, millet fik fik gezerken tıp fakültesini emek emek bitiren bayan doktora 'hemşiraaanııım' ve erkek gördüğü her canlıya (personel, doktor, hemşire fark etmez. sadece erkek olması yeterlidir)'tokhhtooor bieey' diyen güzide(!) insanların bulunduğu ülkemde pek de yadırganmaması gereken önermedir. hadi ordandır!
(bkz: doctor x)*
doktor sevgili bir kadın için pek de mantıklı değildir. önce uzun dönem askerliği vardır tusa çalışır dışarı çıkamaz sonra telefonu susmaz nöbeti bitmez mecburi doğu görevi vardır.... buna karizma diyenin ben...
yalanın kuyruklusu. (bkz: bir arkadaştan biliyorum)
(bkz: ne alaka ulen)
yalanın feriştahıdır inanılması güçtür
(bkz: tıpcı olsun azıcıkta tipi olsun)
(bkz: göbek ne zaman karizma oldu)
http://www.32gunhaber.com.../sahin_k_by_goofaster.jpg
çok net söyleyebilirim ki %10 belki vardır karizmatiği diğerleri beş para etmez. benim gördüğüm kadarıyla %10'una bile hiç denk gelmedim ama herhalde bir yerlerde vardır. gerçekten bu başlık beni çok güldürdü.