bugün

q jazz barda adını duyurmustur. bu bardan önce turkuaz grubuyla sahne almaktaydı. hıncal uluc sayesinde ön plana cıkmıs olup gercekten basarılı bir sese sahip olan kişidir. tenor denmektedir kendisine. aynı zamanda kadıkoy numune hastanesinde genel cerrahlık yapmaktadır.
veli gocerle bi akrabalık iliskisi bulunmayan tamamen soyad benzerligi olan olağanustu ses sanatcısı
best fm'de program yapmaktadir bir de.

'insan hem cerrah hem de iyi bir müzisyen nasil olur' sorusunu kafama takmistir ayrica.
canım ülkemde tenor diye adlandırılan sıradan bir arabesk şarkıcısı..
yerlere göklere sığdırılamayan kişi. *
kaliteli müziğin dogru isimlerindendir.
aşkların en güzeli şarkısını durmadan dinleyebileceğim şarkıcı.
sonu nez gibi olmasin dedirten sarkici...* **
insanın içini titreten sözler yazan,müzikler yapan bir tıp doktoru,duru bir ses.hüzne birebir
türkiye nin en iyi tenörlerinden biri
büyütüldüğü kadar iyi olmayan tenor. bir sanatçı gözüyle bakmak gerekirse, tekniği vs yetersizdir. gür sese sahiptir ve amatör olduğu için işini iyi yapmaktadır. ama sanatçılık istanbul sosyetesinden herhangi birinin yalısında 3 parça söleyip 20000 dolar almak demek değildir. insanların gözünde büyütülmemelidir, çünkü böyle isimler büyütüldükçe değerli sanatçılarımız kayıp gitmektedir. değeri anca ölünce anlaşılan, hatta bazı kitleler tarafından hala anlaşılamayan türkiyenin gelmiş geçmiş en başarılı tenorlarından biri için (bkz: ömer yılmaz)
yastayım şarkısı bir çok insanı fethetmiştir.
aşkların en güzeli parçasını da unutmamak lazım dinleyeni anında darmadağan edebilir.

unut dediğin kolay değil sorma
sanırım aldandım yıllar sonra
yalan ölürüm inanmam buna
bulurum dedin benden sonra

kaç yıl gerek bana dönmen için
kavruldu kalmadı yandı içim
inan bana canım sen de özleyeceksin

hoşçakal aşkların en güzeli
kavuşur elim sana günün birinde
sarılıverir beline dokunur tenim
sana yeniden
hangi gün taşınır dönerim
bilinmez boş kalacak yüreğim
söz verdim sana ölene kadar ayrılmam
annemin a$ık olduğu insandır. ben pek haz etmem.
çıkardığı cd de asıl başarısını gösterememiş ve fakat canlı performansı izlenilmesi ve kaçırılmaması gereken ve sesi yorumu gerçekten çok güzel olan doğal yetenekli doktor şarkıcı
canlı performansı mükemmel olan,ancak magazin haberlerinde yıldız kaplan'a sataşırken gördüğüm ve yapma ağbi sen de mi dedirten?Kendi tabirleriyla piyasa kurallarını uygulamaya başlamış kişi....yazık oldu be...
nedense sevemediğim bir şarkıcıdır. *
kendisini telefonla arasanız;

dıttttttt *
-alooo
-efendim. buyrun?
-ferhat göçer'le görüşecektim.
-şu anda kendisi burda yok.
-nerde acaba?
-yas'ta
-hımmm ne zaman cıkar?
-belli olmaz..bir dahaki kasete kadar cıkmaz galiba..
-aradıgımı söyleme..
-olur.
sarı sıcak ta dido yu lazca söyleyerek kendisini takdir etmeme sebebp olan şarkıcı...
ercan saatcinin aşklarını halka anlatırken aracı seçdiği kişi.
peşpeşe hiç sıkılmadan dinlediğim albüme sahip şahıs..her ne kadar sarı-sıcak adlı programda'biz aşk adamıyız,aşaka aşığız'diyip kanal değiştirmeme sebep olduysa da çok iyi ses...yorum zaten..harcanmasa bu piyasada..
eşim dostum beni hasta biliyor, yastayım kimse bilmiyor.
şarkı söylemesin bence.ne diye bu mükemmelliyetçilik anlamıyorum ki. hangi notada vurgu yapıcak 100 kere düşünen, kanımca şarkıda bir gram duygu bırakmayan ama kaliteye baktığımızda harikulade ama duygusuz şarkılar okuyan şarkıcı. cerrahtır aynı zamanda. meslektaş mı olucaz nedir
cerrahlık becerisi olan bir şarkıcı mıdır,yoksa şarkıcılık yeteneği olan bir cerrah mıdır?bunu bir türlü anlayamadığım sahneci.*
düğünlerde eşin dostun özel günlerinde sahneye hevesle davet edilen/ çıkan, inmek bilmeyen, her telden çalan meraklılara benzetmekteyimdir kendisini daha çok. Her tür şarkıyı, her şeyi söylemek zorunda hissetmektedir kendisini nedense."tarzı şudur" demek zordur.
Öte yandan canlı sahnesinde şarkı girişlerinde özellikle sık sık detone olmaktadır. Kocaklama edasıyla her şarkıya atlamaması salık verilir bu satırların yazarıtarafından.
radyodan takip edilen,sonraları bi meşhur olmasıyla "aa o adam bu adam mı" denmesine yol açan, kim ne derse desin takdir edilesi, dinlenesi bi insandır...