bugün

o kadar fazla ki.
ya abi bakiyorum en cirkin kizin bile sevgilisi var neden cünkü hep cilveyle oluyor bu isler . sevdigim erkegi benden daha cirkin daha kilolu kiza kaptirdim neden? cünkü erkekler hep kolaya konuyorlar.
tek önemli olan özellik trake değil akciğer solunumu yapmaktır.
(bkz: nefes alsın yeter)
Vardir ama olmamalidir. Beni bir adam sevecekse dis gorunusumu degil kalbimi dusuncelerimi sevmeli. Yoksa guzellige bir sivilce yeter.

Not:cirkin kadin yoktur guzelligi gormeyi bilmeyen erkek vardir.
erkeğin ne için ayar olacağı duruma göre değişkenlik arz eder. erkeğin ne için ayar olacağı kadar testosteron seviyesinin de önemli olduğunu dikkate alırsak güzellik bazen önem arz etmez.

(bkz: nefes alsın yeter)
Bazen öyle bir çekim olurki burma bıyıklarına yapışmış olarak bulursun onu. işte öyle.
(bkz: ayaklarım güzel mi diyen kadın)
belkide en önemli özelliktir ,göğüslerden sonra.
benim için yüzde 67dir.Gerisi karakterdir ama ayarlayacak kişinin dişi olması benim için farzdir.
genellememizi yaparak başlıyalım birinci sıradadır en ön plandadır ama sadece güzellikte yetmiyor seksi olmakta gerekli. genellememizi yaptıktan sonra gelelim düşüncemize ayarlamak her ne kadar gerizakılıca bir tanım olsa da başlık böyle yapıcak bir şey yok, erkek sevicekse seviyor ise eğer güzelliği görür güzel olanı değil güzelliği görür yani o güzelliğin hiçbir önemi yoktur. güzelliği gördükten sonra ise onu tanır ve yaşanan yaşanır.
Cilve yoksa guzellik pek ise yaramaz. Cilve onemli.
karşınızdaki zekalı bir erkekse sadece bir yere kadar güzellik önemlidir. son etapta akıllı olma ve sadakat vardır.
Memeden sonra en önemli ikinci etkendir.
ilki memedir.
iç güzelliğin önemidir. En önemlisi dalak ve akciğerdir. *
böbrekler sağlamsa gerisi teferruattır.
çok fazladır net.
libidosu tavan yapmış erkek için önemli olmayan özelliktir.
"bitli baklanın kör alıcısı vardır."(atasözü)
Birinci plandadır. Çünkü çirkin kızlar ancak güzel kızların yanında dikkat çekme ihtimali var o da güzel kızları ayarlama maksatlıdır.