bugün

(bkz: orospu çocuğu)
(bkz: karektersizlik)
(bkz: bu kadar mı aşağılıksınız)
büyük ihtimalle yaptıktan sonra pişmanlık duyulursa, o pişmanlığın çok geç olduğu, pişmanlık duyulmuyorsa zaten o kişinin en yakın arkadaşı olmadığını bize anlatan durumdur. ulan dünyada zibilce karşı cins varken ne gerek var. gönül bu falan ayaklarına da gerek yok. en yakın arkadaşın için tek yapacağın uçkuruna sahip olmak(kız ve erkek için), onu da yapamıyorsan bsg, çay bile demleme.
şerefsizliktir, iğrençliktir.
demek insanoğlu ne olursa olsun iradesiz dememe neden olmuştur.
ibneliğin ta kendisidir erkek adama yakışmaz.
(bkz: paylaşımı abartmak)
dünyanın en şerefsiz insanlarına has bir davranıştır.
(bkz: bu dünyanın malesef çivisi çıkmış)
en yakın arkadaş karşı cins ise, yatanın eşcinsel olduğunu gösteren kontrolsüz seks.
(bkz: gossip girl)
başıma iki kere gelen hadise.yatan ben değilim tabi,biz o kadar geniş değiliz be annem...
bu iki hadisede de kadınlık onuru denen şeyin kalmadığını gördüm arkadaş.hadi erkeği anlarım , ona her yol gelir.kim kimin sevgilisi , kim kimin kankitosu umrunda olmaz çoğu zaman.fakat kadın daha duygusal değil midir? kimi zaman one night stand ilişkisinde bile bir duygu kırıntısı arar.o zaman yakın arkadaşının sevgilisi ya da eski sevgilisiyle yatma konusunda fütursuzca id'ine göre davranan bu kadın evlendiğinde de başkalarının kocasına sarkmakta da bir sakınca görmeyecek.evlenince iş değişir demeyin , insan bu orospu ruhludur.bir kere yaptı mı hep yapmak ister.demedi demeyin arkadaşlarınızla sevgililerinizi tanıştırmadan önce iyi düşünün.
piçliğin en üst mertebesine bir insanın gösterebileceği, annesinden kazandığı bir tür model alma yoluyla öğrenme durumu.
arkadaşının yapamadığı yaptığı için övünülmesi gereken bir hareket.
küfür bende eğreti duruyor. ama küfür ederek deşarj olan insanlara arada özeniyorum. o kadar çok ki bu ve benzeri hikayeler gerçek hayatta. çok dinledim bu tarz itirafları. sloganı da şudur: "o an bunu yapmam gerektiğini hissettiren çokça şey oldu, inan!" arkadaşım, alkollü bir ortama girersen ve karşılıklı alkol alırsan bazı şeyleri hissetmen çok normal. alkol alan kişi, bilinç zehirlenmesi yaşar. mevzu seks değil, sevişme arzusu değil. istediğin şeyi, istediğin kişiyle arz-rıza karşılığında yaşayabilirsin. lakin bir düşünsene, senin sevdiğin kadın ya da adamın böyle bir şey yaptığını? ertesi sabahı bir düşün, ertesi geceyi bir düşün. ilişkinin monotonlaşması, başkasıyla yapılan kaçamaklar ile düzeltilemez. yapıldıysa allah affetsin ne diyim. madem yaptın, arkadaşına da bildir. bildir ki, bilerek ilişkiye devam etsin ya da bitirsin.

sevgiyi lanetlemektir. bir yerde çıkmazdaysan bil ki yaptıklarının ahını alıyorsundur.
zavallılık göstergesi.

etrafında kadın mı yok, ağzın laf mı yapmıyor...elimden çok kadın geçti, çok...ama bu şekil birşey hiçbir zaman yapmadım. yapmam da.

zaten benim en yakın arkadaşımın kız arkadaşı benimle yatıyorsa, o mutlaka kendi erkek arkadaşından bir şeyin intikamını almak için beni kullanıyor, demektir. ya öyledir, ya da o kadın çiok zayıf bir kimsedir.

yakın arkadaşimın kız arkadaşı bana resmen bacaklarını açsa bile, ben ona hiçbir şey yapmam. kendim gider bi yerden bi kadın nasılsa bulurum, neden dostluklarımı tehlikeye atayım?...eğer ben kadınlarla iyi anlaşamıyorsam, orada problem kadınlar da değil, bendedir, kendimi değiştirmeliyim.

her halükarda, çok zavallı bir eylemdir. o kadını bulan arkadaşımdır, o kadın onun hakkıdır.
Yatmak sorun değil de fiziksel temaslardan kaçmak lazım. hani o ayak önce ayaklarının üstüne atılır. Sonra arkasını döner ve cenin pozisyonuna gelip vücut çıkıntılarını sana doğru yaklaştırır kalk olum kalk hala yatıyon mu.
Acizlik.
bu başlığı gördüm şimdi yazmassam olmaz. mert diye bir arkadaşım vardı. aybüke diye güzelmi güzel bir sevgilisi vardı. mert ile baya samimi arkadaştık. sevgilisi ile arasının bozulduğunu, ayrılmanın eşiğine geldiğini söylemişti. bana rica etti dostum sen şununla bir konuş ve aramızı düzelt dedi. lanet olsun keşke hayır deseydim. aybüke'nin numarasını bana verdi. belkide hayatımın kabusu o anda başladı. akşam aybüke'yi aradım ve telefonda konuştuk ancak nafile. o kadar nefet etmiş ti ki ondan konuşmaya dahi lüzum görmüyordu. whatsap'tan yazdım daha sonra ancak gene nafile. daha sonra onunla muhabbetim baya iyi gitmeye başladı. bir nevi hoşlandık bibirimizden. kız değil sanki melekti halkın tabiri ile. aybüke ile gizlice çıkmaya başladık ama hiç bir zaman yatmadım onunla. çünkü yediremedim kendime. daha sonra onu terk ettim. tabi ki dostumun yüzüne hiç bir zaman bakamadım. gerçeği söylemek gerekirse haberi olmadı hiç. ama vicdan bu olsa gerek.
(bkz: hani marjinal bizdik)
Bana göre her ne olursa olsun zinadır, dümbüklüktür. Ama bazı Allah sız zumrelere göre; iki insan cinsiyeti ne olursa olsun istediğiyle yatabilirmis. Yani bu zümrenin anası babasından önce ve sonra, gönül rızasıyla başka bir erkekle yatması doğal. Zaten karısını, bacısını sormuyorum bile. Bundan öte de dümbüklük varmı?
şimdi yeni nesil böyle en yakın kankasının sevgilisiyle yiyişmeler. bir rahatlık falan. nerede o arkadaşımın çıktığı kız benim dünya ahiret bacımdır diyen delikanlılar.. şimdiki nesil çok bozdu çok. allah ıslah etsin bunları.
izmirli işidir.
üniversite zamanımda yaşadığım olay. reddedilemez cazibem sayesinde bütün arkadaşlarımın sevgilileriyle beraber olup kafamdaki merakı gidermiştim. yani arkadaş olarak gördüğün biriyle sevişmek enteresan tabi. ama herkese tavsiye ederim, adrenalin ve suçluluk duygusu paha biçilemez.

geberin.
görsel
şimdi yeni nesil böyle en yakın kankasının sevgilisiyle yiyişmeler. bir rahatlık falan. nerede o arkadaşımın bırak çıkmayı en ufak hoşlandığı kız bile benim dünya ahiret bacımdır diyen delikanlılar.. şimdiki nesil çok bozdu çok. allah ıslah etsin bunları.
aile içinde anlatılan hikayelere göre yetişiyor çocuklar. mesela bunların annesi de babalarının en yakın arkadaşıyla, babaları annelerinin arkadaşıyla yatıyor. yani özetle; babadan oğula nesil bunlar.