bugün

şizofreniye neden olur *
bir de ailenle aran hiç iyi değilse insanı yakar. az önce keşfettiğim durumdur kendileri. facebook'ta in relationship yazdığını görünce -zaten teklif ettiğini birisine de yine kişisel iletilerden anlamış biri olarak- sessizce durumu kabulenmiş gibi yaptım. bana nasıl ve neden anlatmamıştı!? bu kadar küçük fakat hayati bir nokta neden bana anlatılmamıştı!? ve aslında bahsettiğim kişi en iyi arkadaşım olma ünvanını da zaten 5 kişi civarı arkadaşımm olması dolayısıyle almıştı -ki ben hepsine en iyi arkadaşım derim genelde, ama birisiyle 2 aydır görüşmüyoruz, öbürü dün msn'e birisi online mı diye baktı ben bu sırada mesaj yollamama rağmen çıkıyorum pardon dedi çıkmış, mesajım gitmeyince anladım aha bakın işte başka arkadaşım yokmuş bile. * ve bunların hepsini az önce düşünerek spagetti yaptım ve yedim *, ve lakin neredeyse kalp krizi geçiriyordum artık çünkü hayatım boyunca * hep böyle olmuştur. ne diyelim yapacak birşey yok, gerçekten birşey yok çünkü tüm planlarım bu arkadaşlarımla beraberdi...
insanın kendisini kuma gibi hissetmesine yol açar.