bugün

sevdiğimde sevdiğimi sevmediğim de sevmediğimi karşı tarafa çok güzel belli ediyorum.

dışardan soğuk ve ulaşılmaz biriyim.

yapmak istediğim bir şeyi genelde oldururum.
dürüstlüğüm. eğriye eğri doğruya doğru derim, sonuç ne olursa olsun.
insanları okuyabilmek.
Yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmam.
Hepsi. Kendimi sevmek zorundayım.
selam verdiğim, bir şeyler paylaştığım biriyle sorun yaşasamda asla hakkında konuşmam. rencide etmem. çok temiz giderim insanlardan.
Araştırmacı ruhum.
Hazırcevap olmam, esprili bir kişiliğe sahip olmam.
ikiyüzlü olmamak.Bir insanı sevmiyorsam ona yaklaşmam.Başkaları gibi yaranmaya çalışıp dibine düşmem.Seviyorsam severim sevmiyorsam uzak dururum.Karşımdaki insanı sevsem bile yanlışı varsa söylerim.Canım cicim davranmam.Herkesle arası iyi olan insan samimi değildir zaten.Çıkarına göre hareket eden maskeli insandır.
Birisi bana kötülük yapsa dahi ona karşı kötülük besleyemiyorum. Hoş beslesem ne olacak ki sende üzüleceksin. Onun için uzaklaşmayı tercih ederim.
Bilmiyorum.
Unutmak istediğim şeyleri zaman alsa da unutabiliyorum. Keşke Unuttuğumu da unutsam ama bu zor galiba. Deniyorum.
Araştırma yapmaktan hoşlanmak ve üstün bir deha olmak en sevdiğim özelliklerimdir.
Lak diye dilimin ucundakini söylemem..

Hep bu yüzden kaybettim..
Mazluma babacan düşmana dert olmam.
Çalışmak ve zor vaz geçmek.
Hacıyatmaz gibiyim. Yerle yeksan görünsem de yıkılmam asla.
Bir insana bir ya da duruma göre iki sans veririm. Olmadi siler , geçerim. Arkama bakma huyum yoktur.
Düşünsel, bilişsel ve tensel hazlardan başka hiçbir seyin umurumda olmaması ve tevratin vaiz bölümünü okumuş ve anlamamış olmam.
dışarıdan ciddi, gamsız, sert, katı ve umursamaz görünmek. bu yönümü cidden seviyorum çünkü insanlar dış tavrımı görünce daha temkinli yaklaşıyor.
her konuda gerçekçi düşünmem. hayal aleminde yaşamıyorum. görüşlerimi de puta çevirmiyorum.
insanların problemlerini çözüp çıkış yolu bulabiliyorum.
işime yarayan her şeyimi severim.
her seferinde düşüp düşüp tekrar kalkmam.
her seferinde kırılıp, üzülüp umudumu yitirmemen.
artık yitirmeye başladığımı hissedip yine de kalan son umut kırıntımı da kaybetmemek için direnmem.
her seferinde birine ya da birilerine inanıp paramparça olduktan sonra olsun diyebilmem.
sabrım, affetme yetim. her şeye rağmen çırpınışlarım...
içimden küfür etmek.
Çok güzel sayıp söverim ama içimden. Sesli söyleyince olay çıkıyor ve ben olay çıkmasından hiç hoşlanmam o yüzden bu meseleyi kendimle hallediyorum.
ikna kabiliyetim yüksektir. Çeşitli mantık çıkarımları ve ilişkisel neden sonuçlarla bir şekilde akılları istediğim mantığa getiririm.