bugün

Liste basini yapikredi'nin cektigi bankalar silsilesi.
ING Bankası. Önünden bile geçmediğim gerçeğini itiraf etme fırsatım yıllar sonra geçti elime, çalışanları da çirkin, müşterileri de çirkin.
bankaların hepsi kötüdür . para ticareti yapan paradan para kazanan kapitalizmin en vahşi oyuncağıdır .insan emeğini sömüren insanı köleleştiren faizin uygulandığı mekanlardır . açılan her banka kapanan bir işyeridir .
Bankaların hepsi kötüdür.reklamlarda en etkili,sevimli reklam filmlerini çekmeye çalışırlar onun için.
yapı krediyle başlayıp garanti ile devam eden bankalar bütünü. bankanın iyisi olmaz efendim. belki bi nebze iş bankası, ödemeyi geciktirdiğim halde arayıp isterseniz taksit yapalım demesi ve avukat işlerine girmeden borcumu tertemiz kapatmama vesile olması ile bi tık öne geçmiştir.
finansbank enpara şubesi hariç, tüm bankalar.
2 aydır hesap kartı bekliyorum tabiki yapıkredi başı çekiyor.
herkese kullandığı banka kötüdür. şu an en kötü banka, istediğiniz zaman elinizin altında bir atmsi bulunmayan bankadır sanıyorum ki.
garanti.
(bkz: akbank)
Hic istenmedigi ve basvuru yapilmadigi halde Aylardir hic usanmadan kredin hazir diye mesaj atan akbank'ın da yuksek faiz oranlariyla aralarina dahil oldugu rezil bankalar listesi.
fazilar düşünce ing banka gittim. parayı vadeli yapayım dedim. görevli yok dedi vadeli yapmayın dedi. kampanya yaptı bana %9.25 yaptı. başka hesaplarda var baktım böyle olmayacak. türkiye ekonomi bankası %10.6 nakden veriyor. cepteb hesaba geçtim.
bu listenin başında play kart ile öğrencinin ağzına s.çan ve öküz gibi davranan müşteri temsilcileri bulunan yapı kredi var.
1- Garanti Bankası - insan muamelesi yaparsa şükredin, her şeyi sisteme bağlamış telefonda bile yardımcı olamıyorlar. Aidatta affetmiyorlar, mil veriyorlar 3 katını geri alıyorlar. Şubeleri halk pazarından sıra gelmiyor, tüm gününüzü şubede geçirirsiniz.
2- Yapı Kredi, çalışanları sanki yapı krediyi kurmuş gibi davranır, sizi aşağalamaları an meselesidir. Paranız yoksa sıra alırsınız sizden sonra gelen 25 kişi işlem yapar siz hala beklersiniz boş salonda *
3- Vakıfbank, atmler hep sorunlu, ana baba günü tüm şubeleri. Bazen ızdırap olabiliyorlar.
4- IngBank, yüksek faizi dışında artısı yok, atmleri hep sıkıntılı, sorunlu. Güvenlik açıkları çok fazla, pc şifresini girermiş gibi girip çıkıyorsunuz en basitinden, iki faktörlü doğrulama, telefona sabitleme, cep anahtar falan filan h Her yerde bulmanız zor.

KuveytTurk, Albaraka ve bir kaç bankayı daha hiç saymıyorum bile..

Kendi deneyimlerimle çıktığım yolda saydıklarımın hepside an itibari ile şikayetvarda sonuncu sırada.. Bu bankalaradan hesap açmayı ya da kredi kartı almayı düşünen varsa 5 kez düşünsün!! Hakkını veren işini iyi yapan bankalarda var..
Garanti bankasıdır net. Kimi şubelerinde şef falan olanlar kendilerini bişey oldum sanırlar. Bankaya para kazandıran bir müşteri ile tüm gün ukalaca emirler yağdırdıkları banka çalışanları arasındaki farkı ayırd edemeyenleri vardır aralarında. Bir probleminiz sebebiyle onlarla yüzleşmeniz gerekirse cinlerinizin tepenize çıkacağından emin olabilirsiniz. Şikayet etmek için aradığınız müşteri hizmetleri ise sizin gazınızı almak içindir, konuyla ilgilendiklerine dair hiçbir emare yoktur, çözüm değildir. Sırf bu yüzden onlarla çalışmayı bırakıp Vakıfbank, ziraat bankası ve Finansbank ile çalışıyorum.

dipnot:yukarıda anlattığım durum, açık bir şekilde bankanın hata yaptığı ve kendimin de asla kibarlığımı bozmadığım bir anda yaşadığım hadise kaynaklıdır.

dipnot2:garanti bankasının sadece müşteri memnuniyeti kısmı ile ilgiliydi anlattığım. Bankacılık kısmına ise hiç girmiyorum bile. Tek söyleyeceğim inanın sizden para kazacaklardır.
Açık ara Garanti bankası. Tefecidir, ayrıca sizi hiç fark ettirmeden abuk sabuk poliçe sahibi yapar, artı paranızda 7 yıl önceden kalan 1 kuruşu hiç haber vermez yedi yıl sonra 1000 TL borcun var diye karşına çıkar. Bankaların açık ara en ahlaksızıdır.
garanti, ykb, halkbank.

milletin bu garantiyi neden kullandığını

şu ana kadar anlayamadım.
Günümüzde bankacılar tefeciliğin modern versiyonudur. En kötü bankalar sorusu yanlış bir sorudur, sanki iyi banka varmış imasını barındırır.
Al birini vur ötekine.