bugün

(bkz: türkiye iş bankası)
hisselerinin bir kısmına çalışanlarını destekleyen bir vakfın sahip olduğu şirket. Çalışanlar dolaylı yoldan da olsa şirket'in yönetiminde söz sahibi. Belki kafalarına göre maaşlarını arttıramıyorlar ama şirket'in hisselerinin düşüp düşmemesi çalışanlara ne kadar iyi davranıldığına bağlı.
bahçeli’nin açıklaması sonrası chp hisselerinin devlete geçirilmesi konusuna kesin gözüyle baktığım banka. bahçeli her zamanki gibi destek veririz demiş. sen kim oluyorsun da atanın mirasını kime verip vermeyeceği konusunda fikir sahibi oluyorsun? kişilere verilemezmiş, bal gibi de vermiş, sanane?
müslümanların parasına el konarak kurulan bankadır.
Gratisçi manita bulmaya teşvik eden banka.

görsel
Kendilerini çok severim ama bazen insanı madara ediyorlar.

Ekim ayının son haftasında kullandığım banka kartımın kullanım süresinin bitmesi nedeniyle yenisini talep ettim. istanbul Bahçeşehir şubesine gönderildi, oradan da Kıbrıs’a istedim. Kasım’ın en geç 10 unda elime ulaşacağını söylediler. Aralık ın ilk haftası buradaki şubeye gidip Durumu izah ettim, elimize ulaşmadı dediler, istanbul’u aradım bizde şuan görünmüyor dediler müşteri hizmetlerini aradım imam hatipler kapatıls.. yok yok öyle demediler. Beyefendi bu iki banka arasında halledilecek bir konu ben göremem dediler ben mal gibi bütün gün oradan oraya yürüyorum hiç işim yokmuş gibi. Bir ara pes ettim. Sonra tam ortalık duruldu ben karttan vazgeçtim derken Girne şubesi aradı ve ‘Deep bey kart işini naptınız’ dedi. Valla aynı be tertibim sizde işler nasıl iyidir inşallah dedim. iki bacanak konuşuyoruz. Sonuca ulaşamadık. ilgileniyoruz bize güvenebilirsiniz dediler. Ulan bir atm kartı altı üstü be. El alem istiyor 6. Günde eline ulaşıyor benim 3 ay olmuş. Neyse. Ben umudu kestim, işlemlerimi uygulamamdan ya da atm den barkod alternatifiyle yapıyorum sorun yok. Dün yeni bir telefon geldi istanbuldan. Ya kral senin bi kart vardı noldu falan. Şaka gibi beni banka arıyor kart işini naptınız diye ya. Olum neler yaşıyorsunuz kendi dünyanızda ütopik sincaplar sizi. Çok da tatlılar kızamıyorum. Sonuçlanamadı hala beklemedeyim dedim. Allah allah ben şimdi ararım o Girne şubesini deyip kapattılar. inşallah birbirlerini incitmezler kıyamam.
burada muhendis olarak calisan var mi acaba? yani maaslar nasil? mesela network muhendisi icin? bir de bu yil icin ilan acmislar mesela, diyelim basarili olduk, maas teklifini tecrubeye gore mi veriyorlar, yoksa direkt baslangic maasi mi veriyorlar teklif olarak? valla bilgilendiren olursa sevinirim, calismak istiyorum niyeyse burada.
helal olsun. boşuna türkiye nin ilk bankası demiyoruz.
yani benim şu an buraya gelme amacım tamamen yardım ile ilgili görüşleri incelemektir fakat yorum yapmadan duramadım çok takdir ettim yaptıkları şeyi insanların yaralarını sarmak için bu kadar güzel bir bağışı yapmaları göz yaşartıcı bir durum gercekten.
Gectiğimiz günlerde hisse senedimin artışyla beraber satış işlemi verdim ama fazladan ara kesmişler, sonra gittim düzelttirmeye hemen hallettiler bankalarda hata hep olacak ama hangisi daha cabuk iş çözüyrsa benim gönlüm onlarda yana hocam.
"Elazığ’da yaşanan deprem felaketinde hayatını kaybeden, yaralanan vatandaşlarımızın aileleri ile dayanışmak, acılarını paylaşmak, bölgedeki yaraların hızla sarılmasına yardımcı olmak amacıyla Türk Kızılay tarafından başlatılan yardım kampanyasına Türkiye iş Bankası Grubu olarak 5 milyon Türk Lirası bağış yapılmasına karar verilmiştir.

Bir kez daha, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralananlara acil şifalar diliyoruz. "

böyle b ir açıklama yaparak, bağışı duyurdular, valla helal olsun gönlümüzü kazandı.
iş Bankası, dünyanın marka gücü en yüksek 10 bankasından biri olan bankadır. Anlayacağınız ülkemizin gururu durumundaduır.
bi kaç gündür detaylı olarak bankaları arastırıyorum hesap açacagım ve kredi kartı çıkarmak için yok aidat yok yıllık ödemesi vs derken bi türlü oturtamıyorum şartları aklımınn içinde en sonunda iş bankasına gittim ve ikna oldum, şartsız ve aidatsız kredi kartına sahip olmayı başardım. Yani gercekten Türkiye'nin bankası iş bankasıdır. olanakları ve fırsatları can sıkıcı değil.
Türkiye'nin en köklü bankalarından biri ve gercekten genel itibariyle buna layık davranıyorlar, istisnalar tabi kaideyi bozmaz ama calısanlar olsun ortamı olsun, ideal. Bun akarsılık olarak diğer bankalara göredüşük faizleri ve imakanları ile semaptimi ta öğrenci yıllarımda kazanmıstı cok sıkıştıgımda kredi kartına basvurmuştum özellikle öğrenciler için cıkardıgı birr kredi kartı var gercekten fiuvv diye yetişmişlerdi.
Türkiye'nin en köklü bankalarından biri ve gercekten genel itibariyle buna layık davranıyorlar, istisnalar tabi kaideyi bozmaz ama calısanlar olsun ortamı olsun, ideal. Bun akarsılık olarak diğer bankalara göredüşük faizleri ve imakanları ile semaptimi ta öğrenci yıllarımda kazanmıstı cok sıkıştıgımda kredi kartına basvurmuştum özellikle öğrenciler için cıkardıgı birr kredi kartı var gercekten fiuvv diye yetişmişlerdi.
Kral bankadır, yaptıgı milyonluk yardımla olsun kredi faizlerinin en az olmasıyla olsun her türlü imkanı size sağlamaktadır. Hiçbir banka baş üstünde taşınmaz ve biz toplum olarak b*k atmayı severiz vs falan ama iş bankasının müştersinin ve millet halkının yanında olması her zaman takdirimi kazanmıştır, beraber uzun yıllar çalışacagız.
Vaktin tarafsız Cumhurbaşkanı tarafından CHP’ye hibe edilen banka.
gündem iktidarı sıktığında " cambaza bak " kurtarıcısı.
Beyefendi hazretleri durup durup kuduruyordu şimdi de buyruk vermişler birkaç gün içinde atatürk ün kesin talimat verip chp de kalsın dediği hisselerin hazineye geçmesi için.

Doymadın mı be yedin yedin doymadın mı?

https://onedio.com/haber/...amp;utm_campaign=anasayfa
Türkiye'nin en büyük özel bankalarından bir tanesidir.
çizgisinden kolay kolay ayrılmayan banka.
20 senedir çalışırım bi tıkını görmedim.
Allah gözünüzü doyursun bedava 12000 lirayı bile sevmeyen meslek öretmen işte.
Atatürk'ün temellerini attığı, özel, chp, devlet hisseli olan belkide türkiyenin en karmaşık bankası.