bugün

ankaragücü'nün bildirisidir.
ayrıca:
vuuuu kavgada söylenmez lan.
ingiltere'de oynadığı dönem; siyahi futbolculara karşı takındığı ırkçı tavırlarından dolayı ırkçı bir adamdır.
hee şu var, ırkçı olmasının yanında ankaragücü'nün yaptığı açıklamada yazanlar çok yerindedir. altına rahatlıkla imza atılır. ama üzerinde bu kadar çok konuşulacak biri değil.
(bkz: bana adamdan bahsedin kardeşim)
emre'nin yaptıkları beni bile çileden çıkardı dün akşam ekran başında. onu oyundan attırmayan yan hakemin de kalıbına tüküreyim.

ama komik bir yanı var yukarıdaki açıklamanın. gündem değiştirmek falan demişler.
ulan ankaragücüyle, onun sekreteriyle gündem mi değişir? kendini fasulyeden nimet saymak da bu olsa gerek.
adam gibi adamdır.
adamlığı ciddi tartışma götüren bir adamdır(!).
ankaragücü'nden sağlam bir ayar yemiş adamdır anlaşılan. şimdi ben de fenerliyim ve emre gibi adamın top koşturmasını da seviyorum sonuçta biz de emre'nin yaptığı her şeyi aklımızda tutamıyoruz ya da bilemiyoruz, bir zaman bir hata yapıyor, o an için kızıyoruz sonra unutuyoruz. gel gelelim şimdi bunların alayını okuyunca isterse alex olsun yol verilsin böyle adama dedim içimden.
fenerbahçe'ye transfer olduğu an adamlığı bitmiştir. çünkü o galatasaray'a söz vermiştir.
zamanında 1 kişiyi trafik kazasında öldürdüğünden ötürü " katil emre " diye pankart açılıp sonrada o takımın yavşak taraftarları tarafından bağırlara basılan 'adamdır'.

türk futboluna yaptığı katkı olmamasına rağmen kim ne derse desin vasat bir performansı olmasına rağmen kendini bir b*k zanneden 'adamdır'.

boyuna posuna bakmadan herkese küfür etme hakkını kendinde bulan çirkef bir 'adamdır'

kendisi tırnak içinde 'adamdır'
'adam' normlarına dahil olmayan bir fetoşcudur.
bu dünyada para büyük ihtiyaç
emre belözoğlu paraya muhtaç
alex le dost ol tümer le arkadaş
ananıda sat emre yavaş yavaş.
her gün galatasarayıma geri dönmediği için tekrar şükrettiğim şahıs. çok şükür.
(bkz: emre belözoğlu/#10187749)
adam doğma fırsatı nasip olmamış, böyle giderse adam olma fırsatını da kaçıracak kişidir.
yalan yok, ankaragücü tarihe gececek bir ayar vermiş emreye.(bkz: http://spor.milliyet.com.....2010/1325786/default.htm) yediği haltlarin liste halinde dökümünü gördükten sonra emre ya daha da hırçınlaşacak ya da elini başinin arasina alip düşünecektir ben ne yaptim diye. umarim ikinci seçenek gerçekleşir de 30 undan sonra Türk futboluna daha yararlı olur. ama her şeyi geçtim emre bu ayardan sonra bu gece uyuyamayacağı kesin zira bu ayarı hazmetmek kolay değil.
arda turan yavşağından, engin baytar artistinden, ayhan çirkefinden ve bursa çocuklarından daha adamdır, daha karakterlidir. türkiye'nin en iyi ön liberosudur. milli takım'ın kaptanıdır.
ağzından salyalar akıtan, hırçın, sporcu centilmenliğinden nasiplenememiş bir adamdır.
keskin sirke küpüne zarar bir adamdır, antipatiktir, sözlükteki benzerleri gibi sözde müslüman olup sövmeye ve gösterişe bayılır. ama futboluna laf söylemek zordur. sahip olduğu hırs adama yaban domuzu gücü verir. fener, galata, kartal farketmez her takımın ihtiyacı duyacağı bir yetenektir.
fenerbahçemden defolup gitmesi gereken futbolcu bozması.
(#10189421) buyrun bunu bir fenerli bile söylüyor ki düşünün diğer takım taraftarlarını. ayrıca buna adam'dır diyenlere akli melekelerini yitirdikleri için acil şifalar diliyorum. ankaragücü'nün verdiği ayardan sonra bile akıllacağını beklemiyorum açıkçası. ayrıca ergün penbe'nin onun hakkındaki sözünü yazmak istiyorum: demek ki biz profesyonel futbolcu değilmişiz.
şimdi:dağılın bakalım
Ahlak eğer parayla satılsaydı, 50 sene en büyük kulüpte futbol oynayarak kazandıklarıyla alamazdı.
sağa sola adamlık dersi vermeye çalışan bozuk karakterli futbolcu. tam olarak aziz yıldırım'ın oğlu olmuş. konuşmalar, kendini kral zannetmeler, tehditler...

"ben aziz yıldıvım olarak söylüyorum, hakan bilal kutlualp önce adam olsun adam..."
ben emre belözoğlu olarak söylüyorum, sekreter midir nedir önce adam olsun adam..."

yerin dibine batın.
türkiye'nin en iyi ön liberosudur. zeki çevik ve ahlaklı olduğunu fenerbahçe'yi tercih ederek göstermiştir.
(bkz: katil)
hala doğuştan ne olduğunun kargaşasını yaşayan futbolcu.
yine aynı haber: ben küçükken fenerliydim.

sergen 4 büyük takımda oynadı ama hiçbirinde ben küçükken bu takımı tutuyordum demedi. ekmeğini yediği eski takımları hakkında hiçbir zaman kötü konuşmadı.

şimdi bu çocuk 2 yıldır sürekli aynı ifadeleri kullanıyor, ben eskiden fenerliydim falan filan. kimsenin umrunda değil senin hangi takımı tuttuğun, ama "o takım" dediğin galatasaray seni zeytinburnundan aldı büyüttü yetiştirdi. sen inter'de gol attığın zaman galatasaray taraftarı sevindi "bizim çocuk" dedi.

olmadı be emre.ben profosyenelim deseydin kimse birşey diyemezdi. ama sırf fener taraftarına şirin görünmek için yaptıkların hiç yakışmadı.