bugün

haluk ulusoy'dan federasyon başkanı, fatih terim'den de teknik direktör olunabilen bir takım için çok şaşırılmaması gereken olaydır.
hagi' nin ve fatih terim' in elinde büyümüş bir futbolcu olduğu düşünülürse çok kurcalanmaması gereken bir durumdur.
(bkz: damat hesabı)
Kol gibi yağlı yağlı milli takım kaptanı olan kişidir.
anani al git buradan diyen bir başbakanın temsil ettiği ülkeyi futbolda temsil eden takımın kaptanlığına yakışan kişidir.
komiktir.
tam olması gereken bir durumdur. Çünkü şu an ki milli takımda lider kişiliğe sahip tek oyuncu.
kariyeri en parlak türk oyuncu olan emre'nin milli takım kaptanı olmasıdır. komik değildir.

not: beşiktaşlıyım.
şu anki türk futbolunun bulunduğu yeri göstermesi açısından ibretliktir.

bir kaç sene sonra kura çekimlerine estonya ile aynı torbadan katılmaya başladığımızda ben demiştim diyeceğim, şimdilik susuyorum. (bkz: ben demiştim adamları)
emreden daha kariyerli bir topçumuzun olmaması gerçeğinin sonucudur.
emre belözoğlu şuanda milli takımın en iyi oyuncularından biridir ancak velev ki katıl dünya kupasına bu adam o zaman 34 yaşına basmış olacak muhtemelen oynamayacak, o zaman ne olursa olsun selçuk inan yada nuri şahin oynamalı emre belözoğlunun yerine milli takıma çağrılması doğru ama 11 oynaması yanlıştır, sonradan oyuna alınmalıdır.
Irkçı söylemleri yüzünden AiHM'de davası olan birinin "Milli Takım" kaptanı olması? Maçlardan önce Irkçılığı kınayan bildiriler okuması ülkemizin ne kadar saçma-sapan, abuk-subuk, trajikomik bir ülke olduğunun kanıtıdır.
Emre'nin futbolculuğu her ne kadar iyi olsa da, kişiligi olmayan birinin 'kaptan' sıfatını alması dalga geçilecek yegane şeydir.
Milli takımda olmasın demiyoruz, yine olsun ama malzeme falan taşısın.
Milli takım kaptanlığı Arda'ya verilmeli.