bugün

üçüncü nesil bir yazarmış. *
(bkz: emmi)
fikret kızılok'un en guzel sarkilardan biridir. gurbetteyken dinlenmemesinde sayisiz faydalar vardir.
emmoglu napiosn ? tumlemesinden kesintidir.
fikret kızılok'un türkiye'nin en büyük halk müziği sanatçılarından olmasına delildir.

diğerleri için:
(bkz: aşık veysel şatıroğlu)
(bkz: aşık mahzuni şerif)
(bkz: ruhi su)
fikret kızılok'un, "emmo" kelimesini "emo" olarak okduğu şarkısı.
(#9198078) harikaydı. tebrik edilmesi gereken yazar.*
entryleri dikkatimi cekmis görüslerini kendime yakın bulduğum yazar.
zirvede cumartesi şarkısını seven iki kişiden biri de oydu sanırım ki bir bağıran ikimizdik.

en sonunda yaptık oldu.

(bkz: cumartesiiii)
uludağ sözlük beş yaşında zirvesinde tanıştığım yazar. arkadaşıyla biralarını alıp direk bizim yerimizi kaparcasına kaynak yaptılar, bir ara baya baya akraba falan olduk, neyseki çok kalmadılar iki şarkı sonra yerimizi belli senaryolarla yeniden geri alabildik. zirvenin devamında cumartesi kardeşliğinin ilk adımlarını birlikte attık, devamında bir kaç arkadaş daha katıldı bize ve feridun düzağaç bu sayede parçayı söyledi. sohbeti hoş bir yazar, başka bir etkinlikte tekrar görüşmeyi diliyorum.
uludağ sözlük eski okul yazarlarından üçüncü neslin yadigarı antika şahsiyet. zall efendinin müzede kendisine yer ayırması gerek.*
(bkz: #16224010) ben sana küfür etme demiyorum hobi olarak yine et. ama burda olmamış.

tanım. bir yazar.
edit: bir tutam fazla yazar. üstüne de biraz leblebi
(#16500653)entry'e sahip yazar.
(#16771464) kendisine selam ederim teşekkürlerimi bir borç bilirim. ayrıca kendisi ile mesajlaştık bana sie amk dedi bende ezo dedim bitti gitti olur böyle şeyler iki beş yazar arasında neyse tekrar selamlar.
nedendir bilmem ama nicki ferdi tayfurdan emmoğlu şarkısını akıllara getirir.
(bkz: bu kadeh senin şerefine emmoglu)
(bkz: ferdi tayfur)
(bkz: emmoğlu)
yazdıklarıyla daima fark yaratan yazardır.
#16861241 allah belanı vermesin altıma sıçtım amk. * "(+)"

bu arada başına yıkmışlar sağlam başlığı haberin olsun.

(bkz: atatürk ün hacca gitmemesi)
iade-i ziyaret yapıyoruz efendim.bir yazarın can sıkıntısı çığlıklarını duymuş kendisi...
sıcakkanlı gördüğüm yazar dost.
sarhoşken bile başkalarını mutlu edebilen yazardır. ayılınca ne düşünür bilinmez. çok da ilgilendirmez.
carpe diem!
bir süre pek yazmadık sözlükte bir bakmışım sözlük idol olmuşum. akabinde ne oldu dersiniz;

(bkz: yine ıslandım inanır mısın)
3. nesil 24 entry görünce yazmadan duramadım.
yazdım.
nedendir bilmem bir san marino tutkusudur almış gitmiş.
an itibari ile beni bambaşka duygulara taşımış yazardır. teşekkür ederim kendisine, içimdeki çocuğu çıkardığı için. ama dikkat et panpa benim ebeme çok fazla saydırıyorlar.
saçları brad pitt'e benzeyen yazar, çok yakışıklı o yüzden (!)