bugün

Emenike'nin aldığı parayı sayarken görüntülendiği iddiasıdır. harbiden oturup bavuldan çıkarıp tek tek saymış mı amk.*
aha haber linki burada; http://gundem.milliyet.co....2011/1409969/default.htm
şike parasını saymasına gerek yok, zaten fenerbahçeye transfer oldu dünyanın parasını alacak. saçmalıktan öte değil.
fenere yakışan forvet davranışıdır. adam zaten transfer oldu diye zıplayan sazanlar acaba bu parayı transferden önce aldığını düşünüyorlarmı merak ediyorum.
hani fenerbahçe maçı öncesinde falan.
kafa mermer olunca böyle böyle anlatmak lazım adamlara işte.
-ne sayıyorsun emenike?

+jike parasi sayiyorum.

-aferin.
(bkz: yerde de bulsan sayacaksın)
amk olur mu öyle şey.*
- hoop alloo hemşerim orada ne yapıyorsun sen?
+ beni tanıdılar sen kaç aziz başkan.
parayi sakalına sürüp sırıttığıda rivayet edilir.
E: 50,100,150

E:3250,3300
X: Emenikeeeeee, Bu parayla bana ev alır mıyız?
E: Alırız...
E:4350... hay amk kafam gitti..

(!'!?*#)

E:50,100......
emenike için çok zor bir durumdur.

seiz bin üçyüz gırk dört, seiz bin üçyüz gırk beş...

http://www.youtube.com/watch?v=9qb4ohHK0M8
kaç para var orada dedirtirken gözlerimin yuvalarından çıkmasını sağlayan durum .
iddia değil gerçektir.
parayı yolda bulsan sayacaksın düşüncesinin ürünü olan görüntülerdir. *
emenikenin kendini kurtarması için hakim beye vereceği ifade şu şekilde olmalıdır:
+ne sayıyordun emenike?
-saat sattım paraları sayıyorum.
emenike paraları almış sonra da kameraya el sallayarak saymıştır. fakat ellerinde para varsa o zaman elini sallayamaz ki bu adam. Neyi salladı lan?
paranın üstünde atatürk resmi değilde aziz yıldırım resmi vardır ki şike parası olduğu nurdan anlaşılmıştır.
hatta parayı sayarken nijerya yöresinden, kekliğimi vurdular türküsünü söyleyen kardeşleri yüzünden hesabı karıştırdığı ayrıca en ufak kardeşine şeerli garı alacağı ununla da yetinemeyerek her durumda paranın ağabey olduğundan paranın kendisinde duracağını savunduğu söyleniyor.

(bkz: ben ağabeyim bende duracak)
(bkz: himmet ağa bana şeerli garı alacanmı)
ulan tarraam şike parası sayılırmı? sanki 1000 tl eksik olsa kabul etmiyecen. taş atıpta kolun mu yoruldu? al çantayı siktirol git.

edit: ulan fener ne hallere düşürdün bizi. şu yazdığım entrye bak ya.
görüntü emniyetin elindedir. emenikenin 20,000 gün yazıyla yirmi bin gün hak mahrumiyeti alması beklenmekte ki ortalama insan ömrü 30,000 gündür. kısaca artık yeşil sahalara dönemeyecektir.
(bkz: para saymayı bilmeyen emenike)
gerçekse çok acı bir konudur. o diil de kaynak falan da kanıtlanır, emenike "bana ne söylemiycem" diyemez o paranın kaynağı sorulduğunda. resmen hapse girer çünkü, kaynağı söylediğinde de inşallah o kaynak takımına "fenev" diyen adam çıkmaz. bak, fenerli olmamama rağmen ne kadar iyi niyetliyim.

ama öyle bir şey yaptıysa emenike , de gerçekten öküzmüş hoca...hiç acayip gizli olması gereken para öyle kamuya açık yerde sayılır m? sen kamerayı görmezsin de kamera seni görür işte...
aziz : para kimde?
avukatı: emenice de.
çok kötü biliyorum ama kalıma bunu getiriyor sadece.
üzerinde şike parası yazıyor sanırım.
-montaj o görüntüler.*
yıldırım demirören'in milliyet gazetesini aldığı belli oluyo.adam o kadar parayı tek tek saymış mı?
--spoiler--
yapılan çalışmalarda şampiyonluk mücadelesi veren Trabzonsporun da şike yapmaya çalıştığı iddia edildi. Kulübün şike için girişimlerde bulunduğu ancak başaramadığı bilgisine ulaşıldı.
--spoiler--

haberin ne kadar koftiden olduğunu özetleyen cümle budur. girişimlerde bulunduğunu iddia ediyor ama yapamamışlar. bu yine de bir suçtur. bunu iddia edebiliyorsan, delile ihtiyacın var. nasıl habercilik yapılıyor bu ülkede?