bugün

nemlendirici insani bir ihtiyaçtır ve o erkek bunun farkındadır.
elleri güzel kokar.
ağır sanayide çalışan erkektir elleri çok çabuk deforme olduğu için yapıyorsur bu eylemi.
vattafakizgoin10 gibi kis aylarında konya gibi soguk ilkimli bir sehirde ise elleri yara olup kanamaya basladiysa yerinde bir hareket yapan erkektir.
kimileride bayanlar nemlendirici süren erkeklere bayılıyormuş mottosundan mütevellit sürer, nemlenir, yumuşatır. tabi zaten bayan da seni görünce ''dur sana vaktin varsa ayak üstü vereyim'' diyecek de mi?
norvecli bir balıkcı olabilir sonucta en kıymettli yerleri.*
ağaç kabuğu gibi ellere sahip olmaktan haz etmeyen erkektir.
ağır psikolojik sorunları olan erkektir. frued bile mezarından çıksa düzeltemez.
yüce bir kişiliktir. *
ellerdeki nemlendirici ile başlayacak yumuşaklığı bir süre sonra içinde de hissedecek erkektir. bir sabah kendini ayna karşısında kaşlarını alırken bulacaktır akabinde gözlerime sürme çeksem amma yakışacak ha diye düşünecektir. sonra arkadaşlarıyla konuşurken ağızından ayol kelimesi dökülecektir istemsizce. böyle gidecektir bu.
not: kendimden bilmiyorum,vicks bile sürmem ben. valla sürmem yaa.
yumusak olan ya da yumusakliga meyli olan erkektir zannimca.
beylik duzundeki malum arsivde saatlerce klasor dizmiş erkek stajyerdir.
pamuk gibi ellere sahip olan bakımlı erkek.
erkeklerin kışın soğuğunda çatlayan ellerini normale döndürmek için uyguladıkları yöntem.
işini bilen erkektir.Kadınların ellere ne kadar önem verdiğini duymuş ve ya deneyimlemiştir.Sorsanız sürmüyordur ama.*
nasırlı elleri daha bir makbul olan erkektir. * * *
balkon çinilerindeki boya lekelerini çıkarmak için tiner döküp ciffle ovalayan erkeketir.
elleri sızlıyordur.
hani rimel sür sür deseler kabul edicem okadar canım yanmıştı.
gayet doğal olan birşeydir. hele ki basketbol maçı sonrası tahriş olan eline gayet de iyi gelir.
eee. kız kadar erkek de bakımlı olmalıdır.

(bkz: ben çok mu bakımlıyım)
Birçok kişinin ''top'' olarak düşündüğü fakat sürmek zorunda olan erkek modelleride vardır. Şöyleki:
Eğer 1000 derece sıcaklığı olan bir ocağın karşısında türlü metalleri eritmekle yükümlü bir dökümcü iseniz. Elleriniz bir zaman sonra bu işe eldivende olsa dayanamıyor. Zamanla çatlaklar oluşmaya başlıyor. Genellikle çatlaklardan çok yarıklar. Genelde elin eklem aralarında elleri acıtan uyuyamamasını sağlayan. işte bu yüzden sırf ellerinde ki acıyı biraz olsun azaltmak için krem süren erkek kendisi için hava hoş olan godoşların deyimi ile top değil, evlatları için ellerini umursamadan çalışan ideal türk babasıdır... *
norveçli ve neutrogena el kremi reklamı yapan erkektir ya da soğuktan elleri çatlayan erkektir.
"sürdüm, rahatladım" diyen erkektir.
normal bir erkektir. abartmaya gerek yoktur.
erkeğin süslüsü olmaz dediğim erkektir.
kadın süslü olur, erkek temiz.
ne öyle kremmiş, boyaymış, kılmış tüymüş.

(bkz: adam olun lan)
elleri soğuktan çatlamış erkektir.