bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
hoşgeldin yazarı
sözlüğe yazar oldum diyerek, cep telefonunun varlığını unutan yazar. anam sevince bak...
(#6551734)

sevgilisi yokmuş yazarı.*
kısa basit anlam derinliği olmayan kalitesi tartışılmaya bile gerek duyulmadan pas geçilen yazardır. Sözlüğe vatana ve siçana hayırlı olsun. işinize gelirse...
şikeye kurban edilmiş yazardır.
peri komşumdur.
hakkında girilen nick altılara, gülmekten kırılan yazardır.
tanımların kendisiyle, uzaktan yakından bir alakası yoktur.
(bkz: aslında arkadasın derdi başka)

sanıldığının aksine, kendisi asık neyin olmamakla birlikte, rap değil, metal sevenlendendir. terbiyelidir, örnekte olduğu gibi;
(bkz: sürekli element uyduruyor efendim durduramıyoruz)
sabah sabah, linç edilmek istenen yazar.
sözlükte öyle çok yazamayan,yazmak için debelenen yazar var ki azizim - kimbilir belki de ben de bu gruba dahilimdir - o yüzden nick altına girilen olumsuz entrylere sadece gülüp geçmesini temenni ettiğim yazar.

açık yakalamak çok kolaydır hele ki eleştirmek.
(bkz: her sözlüğe lazım)
kendisiyle tek başımıza tatile gidip umarsızca göbek kaşımak istediğim yazardır.
en kısa zamanda tepesinin üstünde big big konuşup duran, müdürünü boğazlayacak olan, çalışmaktan bıkmış, gına gelmiş yazarın tekidir.
aha buldum yazarıdır.
günlerdir iz sürüyordum bu peyzaj kim içindir deyü..

not:şatonun duvarlarla örüleni için yardımlar esirgenmez. türkü bile söyleriz. amelelik yaparız. harç katarız.
lakin bir şato vardır ki ona herkes layık görülmez.
öyle şatonun sözü de kolay kolay verilmez.
daha da ne diyeyim.
*
(#6899571) merak etmesindir, şato ya bitecek ya bitecektir. tuğlalar benden, kamyonlar yola çıktı bile, yarın sabaha varırlar. *
"seni şatolarda yaşatacağım az bekle peyzajı bitsin"* cümlesindeki seni'dir.

(#6899229) ayrıca kendisine teşekkür ederim.
(bkz: tipik türk kızı)*
size, onun için kurulan tüm hayallerin katilidir demiş miydim? yazarıdır. dikkat edin şatonun köşelerine. gün gelir üzerine otursaydım da o hayalleri kurmasaydım demenize üzülürüm(o zaman geldiğinde beni hatırlayın).
düşmanlık beslenerek hakkında entry girilen yazardır. iyi niyetli bir amaç güdülse uyarılmak istenen kişiye özel mesaj atılır.

bu nedenle hakkında girilen bazı entrylere gülünüp geçirilen yazardır.
(bkz: bir şato da benden olsun)
bikaç arkadaşı dışında sözlükte kimseyle işi olmayan ve olmayacak olan, gayet sakin, kendi halinde rahat yazardır. sözlükten kimseyi kendine ayırmamış, rezerve etmemiş, niyetinde dahi olmamıştır.

düdütt: hakkında yapılmış kin dolu tanımlamalar için (bkz: laissez faire) diyerek geçen** * keyif kahvesinide,
(bkz: portishead-roads) eşliğinde yudumlayan yazarımsıdır.
(bkz: hadi size iyi günler)
(bkz: anti hbs)
şeytana uymaması gereken yazar.
darısı diğer çaylakların başına denilesi bişey .
edith piaf'tan bi şarkı dinler gibi
(bkz: hbs ag)
güncel Önemli Başlıklar