bugün

evet dostlar. ulu yazarlar. bizi alt firma ve stajyer olarak gören ekşici zatlar sınırları zorlamaya başlamıştır. bizden daha klas olduklarını sanan bu kişiler her fırsatta 'eksi > uludağ eheheh' propagandasıyla nesillerin beynini yıkamaktadırlar. var mı bu mücadelede her şeyini ortaya koyabilecek ulu yazarlar !

ULU-GENELGE

1)moderasyona kalan bir çok konu vardır. yazar alımlarında daha seçici olunmalıdır.
2)yazarlar birbirlerine daha saygılı davranmalılardır.
3)başlıkların kaliteleri arttırılmalıdır.
4)moderasyon mücadelemizde bizden yana olmalıdır.
5)sözlük trollerden temizlenmelidir.

genelge yazarlardan gelenlerle genişletilecektir.

edit:
savaşçılar:
basadan
birnumarabuyukolsun
dedektif
ne yazık ki ulu yazarların bu konudaki umursamaz tavırları beni üzmüştür.
sol frame in haline bakılırsa götümüzde patlayacak plandır.

pardon hangi kadroyla yıkıyoz?
tüm benliğim ile içinde yer alacağım ulu plan.

(bkz: adres ver geliyorum)
katılımcılara brazzers şifresi hediyedir.
doğmadan ölen plandır. sömürülmeye devam efenim.
ben varım hertürlü destek veririm haber verin ne gerekiyosa yaparım yani beyler.
kurulması gereken plandır. ben hemen arkadaşları çağırıyorum kuklaaaa, taytsız kralllll, polis ablaaa gelin la kavga var. edit: düşündüm de bunlarla gidersek dayağı yer döneriz beee.
ekşi sözlüğün mobil sitesinin çökmesine bağlı olarak artan şikayetler nedeni ile gerçekleşmesi muhtemel plandır.
ekşi sözlüğü sadece çok kaliteli entryler yıkabilir. yazar arkadaşlar fikirlerini beyan edecek ve işleme başlayacaktır bizim türk insanının en büyük eksikliği eylem yapmayı bir türlü öğrenememesi. bu başlığın altına her yazar fikrini yazsın. örneğin çok boş olan bilgi başlığı var önce bu bilgileri dolduralım sonra ekşi sözlüğe savaş açalım.
bu konuda moderasyonada işler düşmektedir. yazar seçimlerinde daha seçiçi olmalılardır.
daha fazla ilgi görürse başarı oluşturacak plandır.
gerekli katılımın sağlanması gereken plandır.
yazarların başlık altında toplanıp her, yazarın kaliteli entry girerek ekşi sözlüğü tarih sayfalarında yerini alması lazımdır. yazarları er, meydanına davet ediyoruz.
(bkz: ssg ve kanzuk u bitirme planı)
(bkz: ekşisözlük ile mücadele eylem planı)
(bkz: kanzuk a suikast iddiası)
(bkz: ekşisözlük ile mücadele derneği)
(bkz: antiekşisözlükçü uludağlılar)
ben burda yazarken bile gidip ekşi okuyorum. neden çünkü iyi yazmıyorum. nasıl yazacaksın ki zaten konu çekmeyince. buranın gündemi sığ arkadaş .üslubu da öyle. bu biraz gelenek olayı ekşi de öyle bir gelenek var burda yok.
Sadece bir plandır.
hala plandır.
Plan olmakla kalacaktır.
palancıkdır.
içimizdeki irlandalıları temizlemekle başlanılması gereken plandır.
bir kanzuk var bilir misin yeğenim planıdır. dikkat edinde sizi yıkmasın.*
artık çok geç! ekşiye sekiz bin amazon alındı. her biri beşer tane çocuk doğursa... püü mümkün değil abicim. bizans yıkılır, roma yıkılır orası yıkılmaz...
(bkz: kıçın açıkta kalması)
an itibariyle sol frame bakıldığında gerçekleşmesi imkansız gibi görünen plan.