bugün

Yandaş medyanın gözünden kaşmamış, ışıklı başkanımızın saatine takılmışlar şimdi de nonoşlar.

Neymiş baya bı para ediyomus felan filan. Matematiyim pek kuvvetli deyil, ben hesablayamadim ama ederi önemli deyil.

Önemli olan çalışması, he çalışıyor mu imamoğlu çalışmıyor o da önemli deyil, önemli olan ne onu da bilmiyorum, bığktım ayol vallayi bığkım.

Tayyib istifa?!?!!!?!

https://www.sondakika.com...-milyon-300-bin-16676371/
Sözlükteki mala mülke israfa gösterişe karşı olan muhalif şakşakçıların gözlerini kapatıp görmeyeceği ve hatta bu yetmez diyip kafalarını birbirlerinin götlerine sokarak tren yapıp görmedim duymadım bilmiyorum diyerek geçiştireceği muhim olay.
hemen boklamamak lazımdır.

1- belki saat ikinci el.ikinci elleri 500-600 bin tl civarında gezmekte.

2- düşük bir ihtimal lakin belki de replika.

3-bu saatin piyasaya çıktığı tarih nedir,çıktığı tarihteki kur oranı nedir,imamoğlu bunu alırken fiyatı maaşı vs neydi ?

4-asgari ücretle çalışan bir personel 4-5 bin tlyi ayakkabıya verebiliyor. internette yazan bilgilere göre imamoğlu'nun maaşı 176 bin tl civarında. bu seviyede maaş alan biri bunu alamaz mı ?

kısacası hemen boklamamak lazımdır. mantık çerçevesinde sorular çoğaltılabilir.

edit: milletimizin en büyük sorunlarından biri okumamak,okudugunu da yanlış anlamak. diyorum ki '' belki ikinci el '' yani bir kesinlik yok.

ikinci sorumda diyorum ki '' düşük bir ihtimal'' yani bende sanmıyorum replika olduğunu diye belirtmişim. ama at büllüğü,okuduğunu bile anlamayan yazar çıkıp diyor ki '' üstte ki yazar şöyle şöyle '' dedi.

netlik belirtmeyen cümlemi net söylemişim gibi gösteriyor üstüne söylemediğim şeyi de '' böyle dedi '' diyor. birazınızdan temizlesek şu ülkeyi aydınlık gelecek bizi bekliyor.
imamoğlu 2. El yada replika kullanıyormuş yukarıdaki yazar öyle dedi. Muhalif savunması.
hadi oradan cehapeli ışıklı başkanlar hiç israf yapar mı, esenyurtta zencilerden alıyorlar hep (!)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar