bugün

görsel
Bakara kakara kukara...
reza'nın 40-50 milyon yedirdiği zafer çağlayan'ın yanında kedi çükü kadar bir pay bile alamayan eski bakan. bence derhal amerikaya giderek dava açmalı ve hakkını aramalıdır. böyle eşitsizlik görmedim arkadaş!
reza zarrab'ın verdiği ifadeye göre; rüşvet alan akp'li bakan. rakama bakılırsa, zafer çağlayan'ın aldığı paranın yanında makara kalıyor. yazık.
Bir yerlerde ceviz üstünde fındık kırdığını düşündüğüm kişidir.

Yaptığı herşey yanına kar kalmıştır.
aynı çomar siyasetinin bir parçası olmasına rağmen en azından ekonomiden biraz da olsa anlıyordu ''bakara kukara'' reis.

şimdikini görünce beni bi gülme alıyor.
Akp istanbul büyükşehir belediye başkan adayı olmasını gönülden istediğim şahıs.
Yani benim işime gelir , eheheh
makaracı eski rüşvetçi akp bakanı.
Kuran’ı Kerim ile dalga geçen sıradan bir müslüman.
milyarlarca insanın inandığı dini kitapla dalga geçtiği, milyonlarca müslümanın da hala arkasında olduğu müslüman.

ne güzel lan müslümanlık. adam inandığın din ile taşak geçiyor kucaklayıp öpüyorsun herifi.
"kim ki egemen bağışı sevmez allah onun cezasını verir" adlı ayette kendisi müjdelenen insan.
görsel
Prag a büyükelçi olacak.Yazıklar olsun ne yüzsüzlükler yaşattınız bize 17 yıldır.
akp diğer partiye geçmesinler diye eski kurmaylarına ödül dağıtıyor.
Romantik bir arkadaştır, el ele gezmeyi sever.
pragdaki müslümanlara kuran dağıtsın bir zahmet..
ayetlerle dalga geçen, bu bakara çok makara diyen şahıstır. sanırım reyizin etrafında görev verebileceği yeğeni, dostu, akrabası falan kalmamış olacak ki yine eski yüzleri sahneye sürüyor.
Reisin partiden bir kişinin daha, ki bu kişi egemen bağış olsa da ayrılmasına tahammülü olmadığını gösteren olay.
tayyip rdoğn çoluk çocuğu bakan bilmemne yardımcı yapar sonra endisini de yanıltır türkiyenin bunlara ihtiaı yoktur.
Büyükelçi olmuş.
Yazık...
Reisin en sevdiği adam tipidir. Yalaka, karaktersiz, gammazcı... Kendisiyle ilgili tbmm'deki güven oylamasında oy zarfını oy sandığına atarken ki sergilediği hâl ve tavırlar türkiye cumhuriyeti devletinin kısa bir özeti gibidir...
(bkz: yazdıklarımızı saklıyor olmaları)

sildiren sildiriyor babuş.
analiz kasıyorum dikkat.!!!!!!

bakara makara deyip taşak geçmedi aslında. dönemin siyasi şartları gereği her yer müslüman, cemaatçi devlet adamı tarafından ele geçirildiğinden, ve bunların bazı kulislerde ''şer odağı'' olduğu bilindiğinden, bu adamları yakın tanıyan ve içlerinde kamufle olmak zorunda olan birinin nasıl cemaat yapılanması içinde kamufle olduğunu özel sandığı bir telefon görüşmesinde itirafı sadece bu bakara makara ayet sallama olayı.

fetö bu kemiği sizin önünüze attı sizde işinize geliyor diye kullanmaktan çekinmediniz. böyle olmaz. terör örgütüne karşıysan her şekilde karşısında olacaksın. propogandasını yemeyeceksin.

ha sever miyim egemen bağışı? yavşağın tekidir. umrumda olmaz. ama bakara makaradan eleştirecek kadar da sığ değilim.

aptal aptal konuşmayın sağda solda terör propogandası o yaptığınız.

öğrenin biraz.

ha bunu kalkıp kendisi neden itiraf etmez, kendisi neden halka karşı kendini sorumlu hissetmez ayrı konu. o halkın takdiri. zira hangisi çıktı da hesap verdi ayrı bir soru. baştan ayağa farklı bir terör örgütü olduklarını düşünüyorum bu apayrı bir konu.
Her konuda rezil bir ülkenin elçisi. Aslında iyi olmuş sevindim. Çünkü egemen gibiler Türkiye'nin mikro hali. Ne kadar gozlerimizi kapasak da , inkâr etsek de ülke bu halde. Saygısız, ciddiyetsiz, adaletsiz, terbiyesiz ve yalaka. Hatta namussuz.
30 yaşında herşeyden sıkılmak diye başlık gördüm. 31 indeyim ve evet hayattan o kadar sıkıldım ki. Keşke diyorum ömür dağıtılabilir birşey olsaydı. Hani şu dört elle yaşama sarilanlar var ya onlara verirdim kalan ömrümü. Diğer taraf nasıl bilmiyorum, urkutuyor ama bu ülke gerçekten yaşanır olmaktan cikali çok oldu. Her yer haksızlık, hastalık, cinayet, tecavüz, sapkınlık yeri oldu. Gözün görüyor elinden birşey gelmiyor, içten içe kahrola kahrola yirtiyorsun takvim yapraklarını. Öbür taraf.. ne bilim sözlük orda herşey gerçek. iyi de kötü de gerçek ve adil. Rahmet dolu. Bu ülke ise haksızlık dolu. Katlanamiyorum artık bu ülkede olanlara.
Doğa talan ediliyor, insanlar öldürülüyor, tecavüze uğruyor, çocuklar istismar ediliyor, KHK diye bir zirvalik yüzünden milyonlar kahroluyor, suçsuz onca öğrenci, insan ,kadın , çocuk ve bebek dört duvar arasında açlıkla, farelerle zulme uğruyor. Hayat berbat derecede pahalı, daha da pahalilasiyor ve bunlar sadece yaşayanların umrunda. insanımızın kalbi soğumuş, vicdani menfaatine göre sızlar olmuş..
Sonra diyorsunuz ki hayat güzel. Hayat zulüm.
Hugo’ya benzeyen adam.