bugün

bütün gericileri, bölücüleri aynı anda kudurtan kız.
adının Balıkesir'de bir caddeye verilmesi önerisi; Ak Parti, CHP, MHP ve iYi Partili meclis üyelerinin oylarıyla reddedildi.
Severim, iyi kızdır.

Cinsel yönelimi beni ilgilendirmez.
Çakma Lgbtci Kürtçüler sevmiyor; çünkü atatürk'ün izinde, sabiha gökçen'in izinde, 10.yıl marşını haykırıyor, istiklal marşı'nda duygulanıyor.

Yobazlar sevmiyor; çünkü Bülent Ersoy-Hakan Akkaya-Fatih Ürek-Kemal Doğulu-Madam Marika-Kerimcan-Murat Övüç 7'lisi gibi yalaka değil, Abdülhamid mağduriyetine prim verdirmeyecek kadar akıllı, ata'nın izinde, cumhuriyet sevdalısı.
Tercihleri zerre umurumda değil ama görünüşüyle midemi kaldırmıştır.
Ülkenin özeti gibidir.

işini iyi yaparsın ama tercihlerin alisilagelmisin dışında olduğu icin linç edilirsin.

işini berbat yaparsın ama tercihlerini genel kabul görmüş toplum kurallarıymis gibi lanse edersin ve kimse seni tenkit bile etmez.
Allah muhafaza bir tokat atsa adamı mevta eder.
yobazları tir tir titremeye sadece adı bile yeten başarılı voleybolcumuzdur.
adı yeter.
delikanlıyım diye gezen birçok tipten daha delikanlı olan voleybolcudur. özellikle buradaki birkaç tane klavye delikanlılığı yapıp ekran arkasından çıkınca davşana dönen tipi düşününce..

eşcinselliğin genel olarak bende kabul görür bir yanı yok. sadece kendi hayatını "kendi hayatı içerisinde" yaşadığı sürece günahına da sevabına da ortak olmayacağımız için bize zararı dokunmadıkça oradan saldıralım gibi bir çiğliğe de girecek değiliz. bizim için önemli olan parkede milli takım için yaptıkları. istiklal marşını okurken tamamen içinden geldiği için salya sümük ağlayan bir insan bizim gözümüzde.. şimdi bu kız kızlardan hoşlanıyor diye bu ülkenin bölünmesini isteyen teröristlerden, türk kavramına düşman olanlardan, devleti ve milleti soyanlardan, keşke yunan galip geleydi diyen vatan hainlerinden ve onun müritlerinden daha mı aşağıda yani ??
ülkenin kız ,onur timsali....
görsel
şampiyon voleybolcumuz. cinsel tercihi beni pek ilgilendirmiyor. benim için milli voleybolcu olarak şampiyon olması önemli. burcum aynıymış ebrar ablamla. ebrar ablam, tebrikler.
Kimsenin tercihi bizi ilgilendirmez. Benimki de başkasını ilgilendirmez. Ebrar smacı vuruyor mu dünyanın çekirdeğine? Vuruyor.
O zaman bize de kendisini tebrik etmek düşer,
Tebrikler Ebrar, Tebrikler kızlar.
Sizinle gurur duyuyorum.
Şampiyon Türkiye!
Saplaaaaaaaaa!
kendisine destek olmak isteyen bacısını yollar. desteği verelim de g*t olsunlar (!)

noldu niye yollamıyorsunuz bir problem mi var?
Sanki kızcağız;

“Tüm ülkeyi lezbiyen yapmak istiyorum” diye açıklama yapmış.

Öyle bir saldırdılar ki rakibi tutacak kadar çirkinleştiler onun bunun evlatları…

islam falan diyorlar, islamla ilgili ne oldu? Siz malsınız biliyoruz da her konuyu niye islama getiriyorsunuz?

Yani sizin nasıl bir Allah’ınız varsa size göre kadından, cinsellikten başka hiçbir şey düşünmüyor lan!
göte göt deme cesaretine genç yaşında sahip olan voleybol oyuncumuzdur, Helal olsun Ebrar Karakurt’a, hiç korkmadan, bir milim bile geri adım atmadan smaçlarını hem rakip takımın suratına hem de bu dinci artıklarının beynine beynine vurdu.
helal olsun sana be. 2 gündür yobazları kudurtuyor. daha çok ağlarsınız şerefsiz yobazlar.
Gözyaşları içinde istiklal Marşımızı okurken de utanmamışsınızdır kesin.
Seviyoruz seni Ebrar.
(bkz: boş yapma Abdülhamit)..............
Bu kıza laf diyen olursa sikerm. Net ama hemde öyle bir net ki büyük annesinden haber alır o sikise.

Seviyoruz seni büyük Reis! nasıl mum ettin koca ülkeyi.
Helal Olsun sana kizim!

Sananlag diyenin gotu yoktur olsa laf edemez.
milli voleybolcumuz olması iyidir.
Ülkemizin bağrına bastığı vatansever evlatlarından biridir.
sahipsiz olmadığını ve büyük bir kesimin yanında olduğunu kesinlikle bilmesi gereken başarılı sporcumuz. herkes bunu bilsin.