bugün

Sevdim kardeşim onu da sevdim mk! Lanet olsun içimdeki kız sevgisine..
Romantizm düşünülemeyecek kişidir.
Nevşin Mengü bunun en iyi örneğidir
Dışarıdan bakınca güzel ve seksi bir kadın
Ama içi ve zihniyeti çok pis.
iç çamaşırlarını victoria's secrettan almayan kızdır.
aslında hepsinin içi çirkin de, dışı da çirkin olan kız mecburen yalakalık yaptığı için iyiymiş sanıyorsun.
seversiniz.
Alabiliyorsan sik ve uzaklaş. Olmuyorsa hemen uzaklaş.
Dışı güzel olduğu için içindeki kötülük seytanlik batmaz ama çirkin bir insanın iyilik yapması bile batar.
dışı güzelse içi de güzeldir onun...sana güzellik yapası gelmemiştir bu omun çirkin olduğunu göstermez.
Üretim fazlasıdır, bolca bulunur.
yası 13-14 civarı olan kezban. başlık da ergen zaten.
Bir yere kadar katlanılabilinecek kız. Zira huzur olmadan güzellik de anlamsızlaşabiliyor.
Bir insanın dıs gorunusu cirkinse o insani zamanla ay sacini mi kestirsen gibisinden belki guzellestirebilirsiniz. Ama guzel yada yakisikli bir insana gidip beni sev diyemezsiniz.

Genele yaymazsak bir taraflari buyukse gunumuz erkeklerinin cok da sallamadigi hadise.
Sevişene kadar çekerim sonrasi katlanilmaz.
arkanızı dönüp uzaklaşılması gereken kızdır. bir iki gün kendi kendinize kızsanızda uzun vadede kazanacak sizsinizdir.
genetik olarak iyi bir kombinasyon ile yaşamsal ve psikolojik olarak sürünmenin birlikteliği. içi çirkin olmak, ruhsal bozukluktur çünküm. sizin işiniz zor be.
çift karakterli olup bundan memnunluk duyan kızdır.
vitamini kabuğundadır.
içi dışı bir olmayan kızdır.

(bkz: ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol)
insanı muallakta bırakıyor bu. ha ben salağım dimi, güzel de olsa kızın içi mal olsun, onla yine de takılayım. şu an 4 tane sevgilim var benim. hepsini çok seviyorum...
aşmış yaratık kategorisinin nadide başlığı olan kız cinsinden bahsediyorsak önce o önümüzü bir toparlayalım. *
bi kere bu sözlükte * * türkçe tespit attırıp da okuduğunda kendinden kıllanmayan adamın kalkıp mükemmel cinsiyet hakkında böyle esip gürlemesie, hakikaten sie bir durum aslında.
*
yok ya dövmem, ama içi çirkin kız yoktur, size yamuk yapmıştır, kuzudur o kuzu. halbuki azıcık okşasan geçicek, öpsen falan. sevgililer günü de geliyor, asabiyet bundan sanıyorum.
(bkz: ideal kiz)
ampulsüz avize gibidir. tabii, ışık ihtiyacına göre. çirkin içlik, görece kimin insiyatifi altına girmiş, bilemedim ben..
(bkz: kaşar kız modeli)
''inanmazsanız inanmayın götler.''

bir inci sözlük yazarı