bugün

insanların genel hezeyanı olan güzel/yakışıklı sevgilim olsun anlayışına örnek olması gereken kız. her gördüğü güzel kıza off keşke sevgilim olsa diyen erkeğin beyninden şüphe ederim, zira bi ilişkiyi karşıdakinin vücut hatlarıyla sürdürmeye çalışmıyorsunuz. onun beyni ve iç güzelliğiyle sürdürürsünüz o ilişkiyi. bu yüzden güzellik, güzel bir hediye paketine sarılmış kırık bi vazodur benim gözümde. ve o hediye paketi değil, vazodur içine çiçek koyacağın. çok şiirsel oldu lan.
(bkz: yeme beni niyazi)
insanın günlerce yatağa mahkum olup, aylarca da ölü gibi dolaşmasına sebep olan, uzak durulması gereken kız.
(bkz: kesilen karpuzun kelek çıkması).
''inanmazsanız inanmayın götler.''

bir inci sözlük yazarı
(bkz: kaşar kız modeli)
ampulsüz avize gibidir. tabii, ışık ihtiyacına göre. çirkin içlik, görece kimin insiyatifi altına girmiş, bilemedim ben..
(bkz: ideal kiz)
aşmış yaratık kategorisinin nadide başlığı olan kız cinsinden bahsediyorsak önce o önümüzü bir toparlayalım. *
bi kere bu sözlükte * * türkçe tespit attırıp da okuduğunda kendinden kıllanmayan adamın kalkıp mükemmel cinsiyet hakkında böyle esip gürlemesie, hakikaten sie bir durum aslında.
*
yok ya dövmem, ama içi çirkin kız yoktur, size yamuk yapmıştır, kuzudur o kuzu. halbuki azıcık okşasan geçicek, öpsen falan. sevgililer günü de geliyor, asabiyet bundan sanıyorum.
insanı muallakta bırakıyor bu. ha ben salağım dimi, güzel de olsa kızın içi mal olsun, onla yine de takılayım. şu an 4 tane sevgilim var benim. hepsini çok seviyorum...
içi dışı bir olmayan kızdır.

(bkz: ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol)
vitamini kabuğundadır.
çift karakterli olup bundan memnunluk duyan kızdır.
genetik olarak iyi bir kombinasyon ile yaşamsal ve psikolojik olarak sürünmenin birlikteliği. içi çirkin olmak, ruhsal bozukluktur çünküm. sizin işiniz zor be.
arkanızı dönüp uzaklaşılması gereken kızdır. bir iki gün kendi kendinize kızsanızda uzun vadede kazanacak sizsinizdir.
Sevişene kadar çekerim sonrasi katlanilmaz.
Bir insanın dıs gorunusu cirkinse o insani zamanla ay sacini mi kestirsen gibisinden belki guzellestirebilirsiniz. Ama guzel yada yakisikli bir insana gidip beni sev diyemezsiniz.

Genele yaymazsak bir taraflari buyukse gunumuz erkeklerinin cok da sallamadigi hadise.
Bir yere kadar katlanılabilinecek kız. Zira huzur olmadan güzellik de anlamsızlaşabiliyor.
yası 13-14 civarı olan kezban. başlık da ergen zaten.
Üretim fazlasıdır, bolca bulunur.
dışı güzelse içi de güzeldir onun...sana güzellik yapası gelmemiştir bu omun çirkin olduğunu göstermez.
Dışı güzel olduğu için içindeki kötülük seytanlik batmaz ama çirkin bir insanın iyilik yapması bile batar.
Alabiliyorsan sik ve uzaklaş. Olmuyorsa hemen uzaklaş.
seversiniz.
aslında hepsinin içi çirkin de, dışı da çirkin olan kız mecburen yalakalık yaptığı için iyiymiş sanıyorsun.
güncel Önemli Başlıklar