bugün

Canım senin düğün, nişan ne zaman.
Hayır elimi değdiğim istisnasız evlendi de.
Çok güzelsin
Boyun, dövmelerin, uzun bacakların,tarzın.
Elinin kalem , fotoğraf makinesi tutması.
En çok da çocuk kitabı yazmayı sevmen, onlarla olan bağının muhteşem olması,
Yamuk gülümsemen.
Ve tüm bunlara bombastik etki yapan,o mütevazi, tepeden bakmayan canım duruşun.

Senin yolun hep ışıklı olsun ve ayaklarına taş dahi değmesin.
bi vermedin amk.
"Çocukluğum,
Büyümek istememekle çok haklıymışsın."
Bunu ne zaman buraya yazmışım bilmiyorum ama entry olarak girmemişim. Kaydolmuş. Paylaşayım dedim.
sen beni çaylak yapan orospu çocuğu. hazımsızsın lan sen. sen kendini biliyorsun. gay.
Bilmiyorum baygın gözlerinle istedinde ben mi isteksiz kaldım yoksa hiç istemedinmi?
Sarılabilseydim keşke, sarılıp bütün yaralarını sarabilseydim. Sarılıp doldurabilsem keşke o kalbindeki boşluğu.
Sadece beklemek çok zor. Belki bir gün hiç ayrılmamak üzere...
ilhamım da sana olan aşkım kadar büyük.
Noldu pek bir keyfin yok
Düşlediğin gibi olmadı mı?
Yakıştı ama sana mor renk çok
Gelen yerimi doldurmadı mı?

Kader.
Corona ve karantina sürecinden bunaldıkça karantina sonrası yapabileceğim ancak kuvvetle muhtemel asla yapmayacağım şeylerin hayalini kurmaya başladım. Kostüm partisine gitmek, lunaparktaki hız trenine binmek, bir evcil hayvan edinmek gibi basit şeyler olsa da bunları o kadar detaylıca kurguluyorum ki neredeyse ol desem olacak kıvamına geliyor. işte tam bu noktada aklıma sen geliyorsun. Bu sefer de sen ve arkadaşların için benzer kurguları canlandırıyorum kafamda. Nasıl bir kostüm tercih ederdin, hız treninin hangi koltuğuna oturmak isterdin, kediler mi daha mutlu eder seni köpekler mi gibi bir sürü şey düşünüyorum. Senden sonra da benzer şeyleri farklı insanlar için de düşünüyorum ama bir şekilde her kurguya girmeyi yalnızca sen başarıyorsun. Yalan söyleyemeyeceğim bundan da çok mutluyum ama keşke senin zihninin içine bende girebilseydim böyle. Bu sanırım beni çok mutlu ederdi.
kafa skme abi, lutfen.
Çocuğum oluyo. Ama ben bunun hayalini senle kurmuştum.
O mahur beste hala çalıyor ama müjganla ben ağlamayı bıraktık.
BiR GÜN DÖNECEKSiN. BUNU iKiMiZ DE BiLiYORUZ. FAKAT SONRA TEKRAR GiDECEKSiN. BUNU iSE SADECE BEN BiLiYORUM.
Abla, ersin abiyi nasıl görüyorsam sende öylesin, mert abi de öyle
Hangisi okuduğuna bağlı bi tane değildiki.
ikimiz de, ne kadar güzel yalnız kaldık değil mi.
ne güzel sevemedik birbirimizi değil mi.
sevmeye ve sevilmeye vakit ayırmama rahatlığından ben de istiyorum .
Mutsuzluğunu istemiyorum ama umarım seni de boşluğa bakıp derin derin düşündüren insanlar olur.
vicdan azabindan geber insallah köpek. eved.
belki dedim senin için bu onlardan değildir. konu sevmek olunca kalp polyanna’ya meyilli.
Merhaba canım nasılsın?
Umarım iyisindir.
Ben de işte ne olsun aynı hep.
Bugün başım ağırmadı.
Doğru söylüyorsun uyumalıyom.
Tamam uyuyayım o zaman.

Ahjshsj bak kendimle ne kadar kaliteli bir konuşma oldu. Başkasından beklemenin ne anlamı var? Hem saçma cevaplar alabilme riski var.
iletişime devam etmek istemeyip, açık oylamak hoş olmuyor sevgili yazar. iyi geceler.
okuduğum satırlarda seni bulmak çok güzel.
neşet ertaş dinliyorum. bilirsin severim.
Umarım...