bugün

Kaldır kafanı bak gökyüzüne. Gülmeye devam et ki kararmasın gökyüzüm.
Hayatım boyunca hiçbir şeyi senin kadar çok istememiştim. Bu yüzden sanırım olmadı.
Tamamen hayatına odaklamışsın, böyle söyledin. Hayatında kalıcı birine yer yok, senin için hep engel yani. Umarım gerçek budur. Umarım bundan sonra hayatına birileri girerse benim gibi geçici olurlar, diğer türlüsünü kaldıramam çünkü.

Unutmaya, vazgeçmeye çok çalıştım ama başaramadım. Ne zaman hayatıma başka birinin girebilme ihtimalini düşünsem daha tanımadan ondan tiksindim, nefret ettim.

Hep bekledim, belki bir gün bir yerlerde karşılaşırız umuduyla. Tek başıma, hiç bilmediğim yollara düştüm. Sonra kalktım sana geldim. Şimdi bunların hiç bir öneminin yokmuş gibi oluşu canımı yakıyor.

Hayat çok enteresan. Daha iki gece önce sen uyurken seni seyrettim, sıkı sıkı sarıldım,yüzünü sevdim,ellerini sevdim,kalp atışlarını dinledim. Allahım nolur zaman bu gece burda dursun sana yalvarıyorum dedim. Şimdiyse zaman geçsin, bu saçma sapan ömrüm artık bitsin istiyorum.

Hep aklımda, ruhumda, kalbimde kalacağın gerçeği çok canımı acıtıyor. Koskoca şehre sığamıyorum, kendi içime sığamıyorum, bağırmak istiyorum, seni istiyorum ama yapamıyorum, olmuyor.

Biraz önce şöyle bir yazıya denk geldim:
"Ben ne kadar uğraştım şu hayattaki en kötü anım sen olma diye." Öyle bir oturdu ki göğüs kafesimin üstüne, hala nefes alırken zorlanıyorum.
Sen bilmezsin ama ben herkese seni savundum, bundan yıllar önce bir anda çekip gittiğinde bile. Öyle olması gerekiyordu dedim, vardır bir sebebi dedim. Unutmaya hazırdım çünkü gidişini bile. Senin için sana zarar veriyor, verecek, unut artık, bekleme dediler. Hayır dedim, her şeye rağmen iyi ki hayatıma girdi dedim, olur da günün birinde bir arada olabilme ihtimalimiz olursa diye düşündüm, her şeye sırt çevirip sana gelmeye hazırdım. Sadece zamanı var dedim, bu böyle yarım kalamaz dedim.

Sana dair, bize dair o kadar çok şeye inanmışım ki, hepsi devrildi üstüme. içimde hala bir umut varmış, bu umut zarar verdi bana.
Hep yarım kalacak olmak zor...
Hayatıma girdiğinde her şey çok güzeldi ama hiç girmemeni tercih ederdim.
seninle rüya gibi bir yıl yasadım ama bana gelip hayatından bi zaman dilimini silecegiz neyi silelim deseler onca kötü anıya ragmen senle gecen günlerimi silerdim. keske seni hic tanımasaydım.
O 5 k taş ı TTmuyor!!!
Candan erçetin söz vermiştin şarkısının sözlerindeki bütün harfler sana girsin.
iyi günler dilerim.
https://youtu.be/Rl1_eKtDjSs

Tam gemiler kaçtı derken
Turnalar uçtu derken
Sen çıkıp gelsen.
'kızıl saçlı kıza'.
belki burada yazardır ve yazdıklarımı görüyordur..
Okuma lan hesabımı nerden buldun sen benim burayı terket.
gerçekten anlayacak mısın?
ona göre yorma beni.
iyiki tanımışım senı kocam. Herseyım. Varlığına bın sukur. Kulagım kapıda her zamnkı gıbı senı bekliyorum. Seni inanılmaz seviyorum.
Romantiklikten hala nefret ediyorum.
Hayatım kocaman bir rolden ibaret.
Hiç bir rolüm inanmadım. Sevdiğim herkes o rolün bir uzantısıydı.
Cinsellik dışında kendim olabildiğim tek yer, yalan söylediğim anlar.
Herkese her şeyi anlatmayın sonra çok özlüyorsunuz der bi kitabın sonunda.
Ama ben oturup seninle her seyi konusmak ve sana sarılmak istıyorum.
Biliyorsun beni
Hatta
içimdekinin içimdekini.

“Öyle demek istemedim.”desem de farketmeyecek,
Ağızdan çıkan nasılsa geri girmeyecek.

Binbir özür bekliyorsun belki benden
Belki de sadece bir “özledim.”

Özledim.
okumadı.
Allah belanı verir umarım.

Sizler gibi güzel satırlar yazamayacağım zira o yalnızca üstteki cümleyi hakediyor. Fazlasını değil. Sağol sözlük.
benimle mutsuz olmaya da var mısın?
vicdanım çok sızladı. hiç susmadı hatta ama ben artık merhametini yoketmiş biriyim. duymuyorum.
Keşke tek derdim sen olsan.
Mına koyayım senin!
hayatta fiziksel, maddi olarak istediğin herşeye sahip olmanı diliyorum. özendiğin heveslendiğin uğruna herşeyi feda etmeyi göze aldığın o hayatı yaşa. ama manen hiçbir zaman huzuru bulamamanı diliyorum. sevgiye muhtaç yaşa ve yalnız öl.
Bu böyle yarım kalmayacak.
Bir tatlı sözle gönlümü alman için tahmini ne kadar bekleyeceğim ?
Uyandırmaya kıyamadığımdan suskunluğum.
Yoksa çok özledim.
Savrulur aklım başımdan sen esersin her fasıl
Asıgım bılsen nasıl sevdim nasıl sevdim nasıl
Perdedır söz ruhumun esrarı sensin sen asıl
Asıgım bilsen nasıl sevdim nasıl sevdim nasıl.
sevmeye başlasak mı birbirimizi ne dersin.