bugün

Senin kadar gerizekalısını görmedim.
Bilmem ne dersin ama duvarlar da çeksen, kuleler de diksen mücadele etmeden bırakmayacağım!! Öyle bir zamanda gel ki bana vazgeçmek mümkün olmasın!!
Gitme be.
Gitme oralara? Ne olacak sanki?
Beni benimle bırakma, gitme be. Ben seninle iyiyim, güzelim, mutluyum, sağlıklıyım, huzurluyum.
Gitme be. Ne olacak sanki?
Ağlatma şu dev çocuğu. tam kurtulmuşken kendi elinden, bırakıp gitme be.
Gittiğin zaman, geri gelene kadar ben, ben olmayacağım ki? Senden başka kimsem yok ki benim? istemiyorum da zaten! Ne olursun, sen yeni şeyler kazanırken ben çok şeyler kaybedeceğim.
Gitme be...
Senin ananın amına bacağımı sokayım orospu evladı.
Sen hâlâ mezun olmadın mı? neden okuyon?
Sdü kampusunde uzun uzun bakisirdik da bir turlu cesaret edip konusamazdik arkadasim dayanamayip benim yerime seninle konusmus haberim yok geldi boyleyken boyle demissin neden kendisi gelmiyor bana sonrasinda yine gitmedim en buyuk pismanligimsiz afyonlu N.
bak hâlâ okuyor. okuma, yaz.
seni düşündüğümde patlak veriyor bir ırmak içimde, ta içimde!
ıyy arabesk...
seni bulduğumda sezen aksu'nun seni yerler şarkısında sana dans edeceğim hazırlanıp.
hazır ol yakışıklı adam.
Nerelerdesin yavrum.
"Hayatta en güvendiğim insana karşı duyduğum bu kırgınlık, adeta bütün insanlara dağılmıştı. Çünkü o, benim için bütün insanlığın timsaliydi."

Sabahattin Ali - Kürk Mantolu Madonna
Osurdum bu gece yine ve sen kokusunu sonuna kadar içine çekip ayy yerim ya ne kadar ciciş kokan bir osuruğun var demedin...
Yordun, kirdin, kanattin.
Vazgecmiyorum,
Sen ol ya da olma senden vazgecmiyorum...
(bkz: şu arabeskinizden daral geldi kezbanlar)
nasılsın?
Biraz klasik olcak seni çok seviyorum ama kaybetmekten korktuğum için söyleyemiyorum.
Yılların öğretemediği sabrı bana sen öğrettin. Dakka bir gol bir diye buna derim.
sana olan nefretimi tahmin bile edemezsin, çaresiz bi şekilde seni asla affedemeyeceğim.
Selam çukulatam cennette tadilat mı var dışarda kalmışsın xd.
daha verici olanın ben olduğumu hissettirdin, tipik erkek kafası elde edene kadar dedin ve de soğuttun tebrikler. artık başkasına şarkı söyletirsin,benden bu kadar.
burası kendime.karmam mıdır bilmiyorum da hızlı gelişen ilişkilerden tırsıyorum artık.veremediğin sınavı geçene kadar aynı şeyi ısıtıp ısıtıp önüne koyuyor hayat.
sen mi yanıma geliceksin ben mi sana geleyim?
seni seviyorum, umarım cennettesindir...
Pisman degilim seni sevmekten...
Sen adima yakisan en derin yarasin...
Ona bir şarkıyla cevap vermek isterim;

--spoiler--
Belki bir gün gelir diye
Beklersin belki bir gün
Ama o gelmez
Prangalı hayaller kurupta
Onu yaşatırsın orda
Ama o gelmez
Umutsuz yarınlar
Umutsuz bakışlar