bugün

her şeyin kötüye gittiğinden yakınıp kabuğuna çekilmek yerine dünyayı çekilmez yapan şeyleri bulup onun yerine ikame edecek olumlu şeylerin ne olabileceğine kafa yormak daha yapıcıdır.

ben mikrofon hazır bendeyken egoyu yenmek diyorum. zira egosunun esiri olmuş insanlar bence dünyayı çekilmez yaptı ve yapmaya da devam ediyorlar doymak bilmez hırsları yüzünden.

yani diyorum ki, egonun esiri olmak yerine egonun efendisi olmak yapılabilecek güzel şeylerden biridir.
elbette ki hocamızın şu videoda yaptıklarını birebir uygulamak. en azından 4 dakikalığına dünyayı daha yaşanır bir yer kılıyor.

http://www.youtube.com/wa...-4gv4&feature=related
bi ırkın ortadan kaldırılmasıyla dünyayı yaşanabilir kılacağına inanan insanı ve insan görüşünü ortadan kaldırmak.
kaldırmak ve yok etmek düşüncesini, değiştirmek istiyorsan önce örnek olmalısın..
insanlığı yok edersen sorunlar kökten çözülür. Ondan sonra dünya yaşanabilir hale gelecektir. tabi hayvanlar için
iyi insanların her zaman filmlerde değil de gerçek hayatta kazanmalarını sağlamak.
insanları başka gezegene taşımaktır efendim, ne yazık ki öyledir.
Tüm kötüleri öldürmek olurdu sanırım. (bkz: Death note) bu animedeki eleman gibi.
Saygının olduğu yerde bence herşey olur.
Ağaç dikin ağaç ağaç ağaç had dikelim hep birlikte!
turan ülküsünün bir an önce gerçekleşmesidir benim için. benim dünyam da zaten türk dünyasından ibarettir.
insanları kısırlaştırmak. Biz tükendikçe diğer canlılar için yaşanır hale gelir.
çarnobil gibi bir yeri bile doğa geri kazanmaya çalışıyor ama insanlık radyasyondan bile kötü olduğundan elimizin değdiği yer kuruyor.
orospu çocuklarını, pedofilicileri, teröristleri, hainleri, tacavüzcüleri, katilleri vs kişileri asit kuyularına atmak. dünya refaha kavuşur yemin ediyorum.
Tabi ki insan ırkını yok etmek. Bu dünya bizim değil her zaman söylerim söyleyeceğim. Diğer canlıların ağzına sıçtık da buralara geldik. Yaşanabilecek bir dünya olmamasını isterdim.
borla çalışan motor motor yaparız mesela.
petrol kavgaları son bulur, nükleer tehditler biter. ve en güzeli insanlar ölmez, çocuklar yetim ve öksüz kalmaz.

(bkz: kardeş payı)
insan popülasyonunu azaltmak.