bugün

doğrudur.
ama bu türk kadınlarınından güzel olmak için yani güzelleşmek için bir nedenleri yok.avrupaya dönelim yüzümüzü. bakıyoruz almana fransıza rus'a hepsi bir tanrıça gibi özelliklede rus kadınları.ama türk kadınlarıda haklılar gayet. güzelleşeceği kişi türk erkeği olduğu için onunda içinden gelmiyordur sanırsam. onun için yaşamak lazım kıvamında tadında.

(bkz: al gülüm ver gülüm)
turk erkeklerine bu kadari bile fazladır. bu yuzden cirkinlerdir.
gerçeklerle ilgisi dahi olmayan söylemdir.
hindistan kızlarını görmeyen kişi sanrısı.
başlık sıçmak diye buna diyorlar sanırım.
ingiliz olsam katılacağım önermedir.
izmir dolaylarında bu önermesini yutacak kişi söylemi.
bizim lolitalara laf atarak egosunu tatmin eden kişi söylemi. kendi haline bırakmalı efenim...
(bkz: sözlükten hatun kaldırmak vol 5)
bu önermeye katılan tüm insanlar türk kızlarının b.kunu yesindir.
kızların sadece ruj sürdüğü için öldüresiye dövüldüğü bir ülkede normal sayılabilecek genellemedir.

ama bu sadece belli bölgeleri kapsadığından türk kızlarının gerek yarışmalarca gerek farklı kaynaklarca tescil edildiği kesindir.

zaten en güzel kız, türk kızı, italyan kızı, rus kızı değil sevdiğiniz kızdır.

gerisi hikaye..
çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır. türkiyede ki kızlar oldukça güzel olabilmektedirler. bunu söyleyen rüyasında gördükleriyle yetindiği için u lafı söylemiş olabilir.
bunu söyleyen şahıs ya çinlileri görmemiştir ya da kendisi çok yakışıklıdır veya çok güzeldir* etraftakilerini beğenmemektedir.*
yalandır,saçmadır.sıralama yapılsa ilk ona girerler güzellik bakımından,yalnız kapris problemleri olmasa bide.
yabancı bayanlardan sadece mynet güzeller galerisi ile haberdar olan insanın söylemi.
iftiradır efendim, birde mandingo kabilesi kızlarını görünüz...
bu önermeyi ve başlığı gündeme taşıyan arkadaşa afrikadaki kızlara bakmasını öneririm. ayrıca ben sana öyle güzel türk kızları gösteririmki dudağun uçuklar. ne uçuklaması dudağundan ceviz gibi ur çıkar. kalp krizine bile sebebiyet verebilir. daha bugün bitene gördüm olduğum yere yıkılıyodum. oruç bi yandan, bunlar biyandan aklımı aldılar şerefsizim.
http://img107.imageshack....7/4948/image001ep5zv1.jpg
türk kızlarını yerden yere vuran türk erkeklerinin sözlükte bir hayli bulunduğunun kanıtı olan başlık.bu tarz bir çok başlık bulunmaktadır.

(bkz: türk kızları vs rus kızları) vs...
kısa boylu, etine dolgun olması sebebiyle rus kızların gölgesinde kalmak kızlarımızın kaderidir. dolayısıyla çirkin genellemesi rus kızlarla karşılaştırıldığında doğru olması mümkündür.
dünyanın en kör erkeklerinin türk erkekleri olduğundan türk kadınlarına iftira atarak kendilerini aklama çabasıdır.
siktir lan dedirten önermedir. siz hiç türk kızı görmemişsiniz o zaman.
ufak bir araştırma ile yanlışlığı ispatlanabilecek teoremdir.
(bkz: azra akın)
ne alaka lan!
türk erkeklerinin hepsi brad pitt vari olduğu için, onlara acıma sebebi..