bugün

entry'ler (214)

mavi gözlü bir erkek olmak

itici bir erkek olmaktır. hele ki birde sarışın ve mavi gözlüyse yanına yaklaşılmazdır.

çıktığı erkek sayısıyla övünen kız

türkiye'de yaşamayan kızdır kanımca ayrıca sözüm ona çağdaştır kızımız.

öküz bir sevgiliyle beraber olmak

yetenek gerektirmez. öküz sevgili çok olunca...

gerizekalısalakaptalı

beyin fonksiyonlarının yetersiz olduğu kanısına varıldığında kişiye hal ve durumunu anlatan muhteşem üç sıfat "cuk" oturur yani.

internette tanışıp evlenmek

iki gönül bir olunca internet sitelerinin seyran olduğu nikahında sanal ortamda kıyılmasını arzuladığım bir durumdur.

1500 erkekle yatan kadın

yalacan olmuş kadındır.kendisine yazıktır.

altyapı sorunu varken lale diken belediye başkanı

halk açken pasta yemeye benzer oğlum bu.

şimdi ben sözlükte birinci nesil olduğum için

herşeyi bilirim havasındadır, ağadır, paşadır yani öyle bi muamele görmek ister ancak avcunu yalamalıdır.

entry girmeden google dan imla kurallarına bakmak

moderatörlerin entrylerini silik klasörüne yollamasından bıkmış yazarın yapacağı eylemdir.

eve girildiğinde hırsızı çay içerken görmek

karadenizli olması muhtemel olabilir adamlar seviyo çayı neticede iş üzerinde bile olsa içerler.

nişanlıya atacaksın dimi demek

günümüz ilişkilerine baktığımızda "babana bile güvenmeyeceksin" sözünü doğrular nitelikte olaylar geliştiğinden ilişkiyi yaşayan daha doğrsu yaşamaya çalışan insanlarda kolla g.tü modunda geziyolar haliyle iş ciddi boyutlara taşınmış bile olsa insanın aklında kalıyo böyle şüpheler ama yansıtmamak lazım bireylere atmayacağı varsada atar valla insanoğlu bu sütü bozuk.
(bkz: bişeyi 40 kez söylemek)

akp ye gizliden gizliye oy veren insan modeli

mahalle baskısı altında kalmış insadır. akpye oy verdiği bilinirse kınanıcaktır. müstahaktır efenim.

artık aşık olmayacağım

böyle diyenlere inanmayınız efenim 2 gün sonra "nalaaaaaaaaaaaaannnnnn çok fena aşık oldum kızııııaaaaaaammmm" diye gelirler yanınıza.

bu bağyanların kuracakları cümledir yalnız.
erkekler genelde duyguları olmayan varlıklar oldukları için.

işten kovulmak için herkese küfür edip terfi etmek

şans ve şanssızlık arasında sıkışıp kalmış bir zattır.

ateistin bismillah demesi

müslüman bi toplumuz nihayetinde günde bilmem kaç kişi kullanıyo bu kelimeyi oda duymuştur bi yerden. bide derler ya insan q.tü sıkışınca hatırlar allahı muhtemelen bununki de öyledir baktı ki herkes g.tü sıkışınca "allah, bismilla" vs... diyo bizim ateistte demiştir g.tünün sıkıştığı bi an ulan bide ben deniyim bakim nolcak diye.*

iş yerinden entry giren yazar

(bkz: ben)
yasak olan her şey tatlı.

orgazmdan daha zevkli anlar

çişin gelmiştir ama yapmak için uygun zaman değildir yada yapabileceğin biyer yoktur o orda birikir birikir... sıkıştırca sıkıştırır seni. sonra evine döndüşünde ilk işindir tuvalete girmek verdiği mutluluk paha biçilemez. *

sevgilinin kafasına fırlatılacak cisimler

tencere fırlatın kapağı sizde kalsın. sonra tencere yuvarlanır kapağını bulur nasılsa...

ayy iğrençti.

avrupa yakasında oturup anadolu yakasında çalışmak

deli işidir ayrıca mazoşistliktir. anadolu yakasında ki semtten başka bir anadolu yakası semtine geçerken bile 1.5 saatini yolda geçiren bi insan olaraktan söylüyorum istanbul trafiğinde delilikten başka bişey değildir. erken yaşlanmaya sebebiyet verir mazallah.

emoların kıç güldüren nickleri

FasLa raadım raadsız eder mi edsede farq eder miii ??

Türkçenizin .mna koim !