bugün

reklamı şöyledir;
https://www.youtube.com/watch?v=Qnxeg_mTfcA
çok ekstrem olmayan cipstir. meksikalılarla 1 hafta yaşarsanız ekstremi sıçarken anlarsınız.
çok güzel bir cipstir acı sevenler için baya iyi cipstir.
birinin gelip üretim yerinde "insan yiyecek bunları!" diye bağırması gereken cips markasıdır. doritosun klasik şekli ile üçgen şeklinde. kenar uzunluğu 6-7 cm. cips mi olur ya?

evet çocuklar a kenarı 6 cm. olan bir adet doritos cipsin dış açıları toplamı kaçtır? (?)
hiç. gereksiz bir türü doritos'un. pringlesyiyin. illa doritos diyorsanız da nacho iyidir. ayak kokan var ya hani. kurban olun ona.
reklamı çok hoşuma gidiyor iyi çalışmış adamlar.
o kadar baharatı ananız bi yemek için kullansa kıyamet koparırsınız. ama adamlar da yapıyo kardeşim.
hayran kalınan ve arandığında bakkallarda bulunamayan cipstir.
2 gün önce 12 angry men eşliğinde yedim kendisini baya güzel içinde ki tad daha çok alaturca tadı verdi hoş ama gideri var.
hiç yemediğim ama şuan sol fremde okuyunca canım çeken cipstir. Olacak iş mi bu saatte ama.
yoğurtlu sos yapıp yenmelidir yoksa çok ağır bir cipstir.
yıllardır beklediğim buydu.

ailecek yiyoruz. hem de hunharca.
bır alaturka peynır susamlı degıldır , amına kodumun fırmasını neden kaldırır bu cıpsıyı neysekı haşhaşlı olanı pıyasada.
pek acılı olan cips türü. gerçi mısır cipsi yerine patates cipsini tercih ederim şahsen.

(bkz: lays)
Kafam kadar olup tadı da lezzetli değildir.
Pringles dan sonraki en iyi cipstir, kalın olmasıyla sayısının azlığını kapatır.
çok gereksiz bir cips. boyutu normale göre daha büyük ama tadı güzel değil.
Amk böyle cipsin ben nasıl bi tadı var lan bunun resmen silikon kokuyor bunda kimin emeği geçtiyse hepsinin amk.